حضور ۳۰ غرفه و ۵۰۰ طرح دانشگاه علمی کاربردی استان البرز در نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان البرز از حضور ۳۰ غرفه و ۵۰۰ طرح دانشگاه علمی کاربردی استان البرز در نمایشگاه هفته پژوهش استان البرز خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری البرز؛ سید صاحب سادات حسینی رئیس دانشگاه علمی استان البرز در نشست خبری بسیج علمی پژوهشی استان البرز و دانشگاه علمی کاربردی البرز که به مناسبت هفته پژوهش و بسیج بعد از ظهر امروز در سالن جلسات شهیدان بیگی برگزار شد، با اشاره به اینکه کارهای ما در مرز های ایجاد تکنولوژی و بومی کردن آن است، اظهار داشت: ایجاد تکنولوژی های جدید از اقدامات دانشگاه علمی کاربردی است.

وی با تاکید بر ارتباط موثر بین دانشگاه علمی کاربردی استان البرز و سازمان بسیج علمی پژوهشی استان البرز، گفت: دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی بدون استفاده از هزینه دولتی به صورت بسیجی وار به دستاوردهای علمی زیادی رسیده اند و کار آفرین هستند.

سادات حسینی با اشاره به هفته بسیج گفت: زمانی که بسیج اساتید تاسیس شد بنا شد تا اساتید و دانشجویان مشکلات مملکت را کم و برطرف کنند و اساس کار بسیج اساتید همین است.


رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان البرز با بیان اینکه اگر ما در مرز های تکنولوژی کار کنیم فن بازار هم داریم، خاطر نشان کرد: بسیج باید راه را پیدا کند تا زمانی که ما به تکنولوژی رسیدیم بتوانیم به فروش برسانیم.

سادات حسینی تصریح کرد: ما میتوانیم استارت آپ هایی را که مورد نیاز سپاه و بسیج است در مرکزمان برگزار کنیم و خروجی آنها را با همکاری هم انجام دهیم.

وی ادامه داد: دانشجویان این دانشگاه از اواخر سال 92 تاکنون رشد چشمگیری دارد و هم اکنون 30 هزار دانشجو در دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان البرز مشغول تحصیل بوده که بیش از 98 درصد این دانشجویان بومی استان البرز هستند.

سادات حسینی از دریافت مجوز 3 مرکز جدید علمی و کاربردی برای سه حوزه ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و وزارت نیرو در استان البرز خبر داد.


در پایان این نشست تفاهم نامه بین دانشگاه علمی کاربردی البرز و سازمان بسیج علمی پژوهشی استان البرز امضاء گردید.


انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۰:۴۶

شناسه خبر: 40091

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب