حضور ۲۱ مرکز دانشگاه علمی کاربردی البرز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان

رئیس دانشگاه علمی کاربردی البرز از حضور ۲۱ مرکز دانشگاه علمی کاربردی البرز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری استان خبر داد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری البرز، سید صاحب سادات حسینی در نشست خبری که امروز در حاشیه نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری البرز برگزار شد، بااشاره به اینکه ۳۰ مرکز دانشگاه علمی کاربردی در استان البرز فعال است، اظهار داشت: تعداد دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ۳۲ هزار نفر است که ۷ هزار و پانصد نفر مهر ماه امسال دانشجوی این دانشگاه شده اند.

وی با بیان اینکه ۳ مرکز به مراکز دانشگاه علمی کاربردی استان البرز اضافه شده است، افزود: این سه مرکز با توجه به نیاز استان تصویب شده اند که مرکز ورزش و جوانان، نیروی انتظامی و صنعت هستند.

سادات حسینی با اشاره به اینکه ۴ سال است که دانشگاه علمی کاربردی استان البرز در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری حضور فعال دارد، گفت: ۳۰ غرفه و ۵۵۸ طرح در نمایشگاه حضور دارند.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی البرز با تاکید بر اینکه  ایجاد تکنولوژی، بومی‌سازی، توسعه و ثبت تکنولوژی باید مدنظر قرار گیرد، بیان کرد: در حال حاضر ۶۰ کارگاه در حاشیه این نمایشگاه برپاشده است.

وی با اشاره به اینکه ۲۱ مرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در نمایشگاه هفته پژوهش حضور دارند، تصریح کرد: حدود ۲۵۰ متر از نمایشگاه به دانشگاه علمی کاربردی استان البرز اختصاص دارد.


انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳:۱۰

شناسه خبر: 41357

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب