آزمون علمی ویژه طلاب در مقاطع ارشد و دکتری برگزار خبرگزاری علم و فناوری - آزمون علمی ویژه طلاب در مقاطع ارشد و دکتری برگزار می شود
رییس دانشگاه تقریب مذاهب بندرعباس :

آزمون علمی ویژه طلاب در مقاطع ارشد و دکتری برگزار می شود

حجت الاسلام و المسلمین علی آبادی گفت: آزمون علمی فردا پنجشنبه در محل سالن گفتگوی تمدنها واقع در بندرعباس از ساعت ۸-۱۲ظهر با حضور ۲۰۰نفر برگزار می شود .

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ عبدالصمد علی آبادی رییس دانشگاه تقریب مذاهب بندرعباس صبح امروز اظهار کرد: این آزمون علمی با حضور طلاب در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برگزار می شود .

وی افزود: وی افزود: آزمون ویژه طلاب شیعه وسنی در سه مقطع کارشناسی رشته فقه در حقوق شافعی ، ارشد رشته فقه مقارن حقوق جزا ، فقه مقارن و حقوق خصوصی و مقطع دکتری رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی برای  علاقمندان خواهر و برادر برگزار می شود.

رییس دانشگاه تقریب مذاهب بندرعباس گفت: عمده رشته های این دانشگاه مربوط به حقوق و مبانی فقه می باشد و پذیرش شوندگان ابتدا در آزمون سراسری شرکت کرده و بعداز گذراندن مصاحبه علمی و عملی می توانند وارد این دانشگاه شده وبه صورت رایگان به تحصیل بپردازند و مقطع دکترا فقط در تهران دایر می باشد.

حجت الاسلام علی ابادی گفت: درحال حاضر دانشگاه بندرعباس با دو واحد خواهر و برادر در حال فعالیت می باشد که امیدواریم هر سال برتعداد دانشجویان این دانشگاه به لحاظ ضرورت علم حقوق در کشور افزوده شود تا بتوانیم در مسیر رشد علمی و تخصصی و انتقال علم حقوق در جامعه و منطقه پیشرو باشیم.

وی در پایان بیان کرد: دانشگاه تقریب مذاهب در بندرعباس با ۱۳۰دانشجو در حال فعالیت می باشد وتمام دانشجویان در رشته های حقوق و مبانی فقه ومبانی تقریب مذاهب پس از گذراندن دوره های علمی و تخصصی آشنا می شوند .

انتهای پیام /

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰:۰۰

شناسه خبر: 42771

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب