مرکز جراحی محدود میلاد نور و دی کلینیک بیمارستان خصوصی غرب کشور امروز در ارومیه راه‌اندازی می شود

مرکز جراحی محدود میلاد نور و دی کلینیک بیمارستان خصوصی غرب کشور با هدف توریسم درمانی امروز با حضور معاون رئیس جمهور در ارومیه به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی؛بیمارستان میلاد فردا، بعنوان بزرگترین بیمارستان خصوصی غرب کشور با هدف توریسم درمانی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.
این بیمارستان یکی از مجهزترین و تخصصی ترین بیمارستان های شمالغرب کشور است که برای ساخت آن بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه گزاری می شود که زیربنای ساختمان اصلی آن ۲۶۰۰۰ مترمربع و شامل بخش های بستری، زایمان و جراحی، فیزوتراپی، آزمایشگاه، اداری و اورژانس و کلینک های تخصصی است.
احداث بیمارستان یاد شده، به صورت خصوصی با سرمایه گذاری جامعه پزشکی از سال ۸۹ آغاز شده دارای زمینی به مساحت ۴۵ هزار متر مربع است که با استفاده از آخرین استانداردهای فنی در حوزه سلامت و ساخت بیمارستان ها در حال احداث می باشد.
وی خاطر نشان کرد: روند ساخت بیمارستان بین المللی ارومیه از سال ۹۲ با حمایت وزارت بهداشت، استانداری آذربایجان‌غربی و شهرداری ارومیه و ارائه تسهیلات حامل های انرژی تسریع یافت.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد ارومیه در گفت و گو با  خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از آذربایجان غربی؛تصریح کرد:مرکز جراحی محدود میلاد نور و دی کلینیک بیمارستان خصوصی غرب کشور  با هدف توریسم درمانی امروز با حضور معاون رئیس جمهور در ارومیه به بهره برداری می رسد.
کامران جمشیدی در رابطه با علت ساخت این بیمارستان، گفت: با توجه به اینکه آذربایجان‌غربی با کمبود شدید تخت بیمارستان مواجه بوده و از لحاظ سرانه بهداشتی جزو استان های محروم کشور به شمار می رود و هم اکنون نیز تخت های بیمارستان های استان اشباع شده است لذا ساخت بیمارستان فوق تخصصی میلاد فردا می تواند کمک شایانی در جهب بهبود وضعیت بیمارستان های استان انجام دهد.
وی نبود بیمارستان فوق تخصصی در آذربایجان غربی را از دیگر دلایل ساخت این بیمارستان عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه استان ما با کشورهای همچون عراق و ترکیه همسایه است لذا آذربایجان غربی یکی از استان های مستعد جهت پذیرش بیماران کشور عراق و سایر کشورهای همجوار است و با ساخت بیمارستان میلاد فردا فرصت برای جذب بیماران کشورهای دیگر و درواقع تروریسم درمانی ایجاد می شود.
جمشیدی با اشاره به اینکه ارائه خدمات لوکس و جذب توریسم یکی از اهداف مهم سرمایه گذاران ساخت بیمارستان بین المللی میلاد فردا است، اصل سهام داران این بیمارستان پزشکان هستند، حدود ۲۰۰ نفر در این پروژه مشارکت داشتند، امیدواریم تمام اعضای نظام پزشکی استان در این پروژه سهیم شوند.
وی با بیان اینکه ۹۰ درصد از عملیات اجرایی احداث بیمارستان میلاد توسط نیروهای استان انجام شده است، خاطرنشان کرد: هزینه های صرف شده برای افتتاح فاز اول ساختمان این بیمارستان را ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام شده و برای افتتاح کامل این ساختمان ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه برآورد شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه بیمارستان میلاد فردا بیمارستان هوشمند بوده، گفت: برای نخستین بار در کشور و حتی در ترکیه بیمارستانی احداث می شود که به شبکه فیبر نوری مجهز بوده و از لحاظ الکترونیکی نیز قابلیت ارتباط با بیمارستان های دنیا را دارا است.
جمشیدی از فراهم کردن امکانات رفاهی برای همراهان بیماران بیمارستان میلاد خبر داد و گفت: ساختمان های همجوار بیمارستان میلاد را به شکل هتل آپارتمان طراحی می کنیم تا بتوانیم همراهان بیماران را در این هتل اسکان دهیم.
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد ارومیه گفت: یکی از مهمترین راه های توسعه و رشد اقتصادی استان جذب توریسم بوده، در این جهت بیمارستان میلاد فردا تلاش خو را در جهت جذب گردشگری و توسعه صنعت توریسم در استان انجام خواهد داد.
وی افزود: بیمارستان میلاد فردا برای یک هزار نفر اشتغال زایی می کند، این بیمارستان کادر پزشکی خود را از میان پزشکان مجرب استان انتخاب خواهد کرد.

انتهای پیام

زمان انتشار: شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۶:۳۲

شناسه خبر: 55474

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۳ نظر
۰ مخالف          ۰ موافق
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰:۵۶

بیمارستان دارهدخاک میخوره این همه دروغ تحویل مردم ندین تا یک سال دیگه هم افتتاح نمیشه.

مهسارستمي
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰:۲۸

سلام ببخشيد بيمارستان استخدامي نداره؟؟؟؟

بیمار
۰ مخالف          ۲ موافق
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸:۳۱

ایکاش منشی راکه انتخاب می‌نمایید شخصی دراماتیکی مرابطه را جای ضابطه نمیرود آن آقای عینکی ببرون کنید بهتره چون ابروی بیمارستان راز د

اشتراک گذاری مطالب