همپا؛

موفقیت ها دست یافتنی و قابل تحقق خواهند بود

برگزاری همایش همپا در سالن تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج ۹ بهمن ماه ۹۶ با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی و سازمان بسیج علم پژوهشی و فناروی استان کردستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کردستان؛ مرادی معاون روستایی استانداری کردستان در این همایش یاد اور شد؛ اگر همه ما در عرصه عمل هم با هم همکاری و مشارکت داشته باشیم همه موفقیت ها دست یافتنی و قابل تحقق خواهد بود و این حضور چشمگیر امروز نشان از عزم همه برای پیشرفت و آبادانی دارد.

 

وی در ادامه عنوان کرد امنیت کالای گرانبهایست و بسیار مغتنم آن هم در منطقه پر آشوب خاور میانه که به دلیل وضعیت ژئوپولیتیکی و استراتژیک بودن و ارتباط دهنده بین دو قاره که همواره مورد طمع و در کانون توجه سلطه گران دنیا بوده از جمله این موارد می توان به حضور و دخالت کشور های خارجی در سوریه و حضور پر هزینه جانی و مالی جنگ در این منطقه بوده و صرفا برای زیاده خواهی در این منطقه حضور دارند و جان و مال مردم را مورد تهاجم قرار داده اند.

گزارش عملکردی معاونت اقتصادی قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان توسط علی ویسی ارائه شد و همچنین گزارش همایش پیشرفت و آبادانی در استان کردستان که برای اولین بار در کشور در سطح استان برگزار شد را خدمت شما ارائه می­دهم که انشاالله به مرحله تقدیر از نخبگان و مدیران برتر برسیم. برنامه­های حوزه اشتغال قرارگاه پیشرفت و آبادانی که مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان هم هست در دو فاز برنامه­ریزی شده است. برنامه های اجرایی ما که مشاهده می­کنید اجرای پروژه اشتغال کسب و کار با رویکرد تقویت زنجیره­ای ارزش محصولات که در چهار دهستان ما این فعالیت   انجام شده، استارت کار زده شده و مبانی اولیه درآمده، ان شاء الله برنامه عملیاتی را هم در همین ماه اسفند شروع به اقدام خواهد شد. فاز دوم سرمایه­گذاری مشترک با بنیاد برکت یک قرارداد 200 میلیاردی سپاه پاسداران با بنیاد برکت که فاز عمرانی آن 25 درصد مباحث هزینه­ای بعنوان عمرانی تقریبا هزینه شده و ان شاء الله در سال 97 برنامه­ریزی 75 درصد باقیمانده در مسائل اقتصادی ادامه داده خواهد شد.

در این همایش از اختراعات و دستاورد های حمایت شده سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کردستان رونمایی شد و از این مخترعان تجلیل شد.

پایان خبر/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۴:۳۹

شناسه خبر: 57826

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب