فرمانده پادگان الله اکبر اسلام آباد غرب:

فناوری مهارتی برای ساختن ابزار(نرم و سخت)

سرهنگ امیر غلامعلیان در مصاحبه با خبرنگارخبرگزاری علم و فناوری فناوری در هر ارگانی را لازم دانسته و ارتقای روز به روز آن را دردستورکار خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از کرمانشاه:طی مصاحبه که با فرمانده پادگان الله اکبر شهرستان اسلام آباد غرب انجام شد سرهنگ دارای مدرک دکترای علوم استراتژیک از داعای تهران بود و سابقه ۲۸ سال خدمت در مناطق عملیاتی و امنیتی و محروم کشور را داشته ایشان با توجه به مدرک تحصیلی خود اهمیت و ارزش بسیاری به نفرات نخبه و دارای توانایی علمی می دهند و باتشکیل کارگروه های تخصصی و ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی پیشرفت های زیادی کسب کرده اند.

دکتر غلامعلیان علت موفقیت این ارگان را واگزاری مسئولیت ها به افراد متخصص و متعد می داند و نخبه پروری باعث پیشرفت هر ارگانی می گردد.ایشان گفتند فناوری مهارتی است برای ساختن ابزار چه سخت و چه نرم فناوری فعالیتی است و از دانش و مهندسی هم دیرینه تر می باشد و به زبانی ساده تر فناوری تبدیل علم به عمل می باشد.

ایشان مطرح نمودند در جشنواره های مالک اشتر که در ۵ سطح برگزار می گردد از نفرات نخبه و شایسته تقدیر و تشکر می گردد.

درپایان ضمن تشکر از خبرگزاری علم و فناوری بیان نمودنداخبار علمی را دراختیار خبرنگار خبرگزاری قرار خواهند داد.

 

انتهای خبر/

خبرنگار : میرزایی

زمان انتشار: دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۰:۲۷

شناسه خبر: 61902

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
امیر غلامی
۰ مخالف          ۰ موافق
یکشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷ - ۰۰:۱۶:۵۳

سلام علیکم. حرف هایی که در مورد این آقای دکتر نوشتید کاملا اشتباه است.چرا نشناخته سخن می گویید .این با پارتی و... به اینجا رسیده همه میدانند.

اشتراک گذاری مطالب