مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران:

سایت سرباز صلح ایران به زودی رونمایی می‌شود

مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران از رونمایی سایت ویژه سرباز صلح ایران خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، سرهنگ قاسم رحیمی صبح امروز در جمع خبرنگاران استان مازندران در ارتباط با برگزاری یادواره شهدای ارتش در استان مازندران، اظهار کرد: ارتش با اقتدار در برابر قدرت نمائی‌های دوران دفاع مقدس ایستادگی کرده است.

وی با اعلام اینکه نیروی زمینی در کنار سپاه نقش بسیاری و اساسی در دوران دفاع مقدس داشتند، گفت:ارتش در ابتدایی دوران دفاع مقدس یک سال صدام تا دندان مسلح را در مرزهای کشور زمینگیر کرده است.

رئیس حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نزاجا با اعلام اینکه ارتش یکی از مردمی‌ترین نیروی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: کارکنان وظیفه در ارتش هم نقش اساسی دارند که بنا داریم در همایشی از نقش سربازان تجلیل کنیم.

وی با اعلام اینکه بیش از دو میلیون سرباز در دوران دفاع مقدس بکارگیری شدند، افزود: نقش سربازان چندان دیده نشده است، بسیاری از فرماندهان ارتش معتقدند که نقش ارتش و سربازان آنها چندان دیده نشده است، چندان به نقش سربازان در دوران دفاع مقدس نپرداختیم.

رحیمی با اعلام اینکه  در همایش تلاش داریم که پرچم سربازان دفاع مقدس را بلند کنیم، گفت: به دنبال هویت بخشی نقش سربازان در دوران دفاع مقدس هستیم و سازمانی در ارتش تحت خانه سرباز صلح ایران را تاسیس کردیم  که با حضور فرماندهان ارتش و سپاه تشکیل شده است.

وی با اعلام اینکه همایش‌های متعددی در سطح کشور تحت عناوین  مختلف برگزار می‌شود، گفت: دومین همایش ما تحت عنوان فرودسی شکوه ایران که همزمان با سالروز پاسداشت زبان فارسی است برگزار می‌شود و بنا داریم در این همایش‌ها به مباحث اجتماعی بپردازیم و از سربازان تکریم کنیم.

رئیس حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس نزاجا با اعلام اینکه در نیروی زمینی 46 هزار شهید داریم، گفت: 36 هزار نفر سرباز وظیفه بودند.

وی اضافه کرد: آمار شهدای پایور 252 نفر، آمار شهدای وظیفه ارتش هستند دو هزار 273 نفر بودند و 345 نفر شهدای ژاندارمری سابق هستند.

این مسئول دیگر اقدامات خانه صلح سرباز ایران را تجلیل از فعالان اجتماعی در زلزله کرمانشاه تجلیل کردیم، گفت: سایت سرباز صلح ایران به زودی رونمایی می‌شود.

به گزارش مراسم یادواره سه هزار و 300 شهید سرباز ارتش  و ژاندامری سابق در استان مازندران پنج شنبه 6 اردیبهشت ماه در مصلی شهرستان جویبار برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷:۳۵

شناسه خبر: 61960

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۶ نظر
کریم صولت زاده مقدم
۰ مخالف          ۰ موافق
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷:۴۸

سلام .دوسال است برای کارت سرباز صلح ثبت نام کردم هنوز پاسخ دریافت نکرده ام .

حبیب اوزی
۰ مخالف          ۲ موافق
یکشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹:۵۷

سپاس از این امر خداپسندانه و تشکر اززحمات بی شائبه وبی دریغتان، همیشه سالم باشید در پناه حق

رحمان سعادت پور
۰ مخالف          ۱ موافق
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲:۵۰

سلام انشاالله کارمبارکی است.انشاالله بشود این فرقی که بین رزمندگان بسیجی و سربازان است از بین برود عالی می شود .اکر یادتان باشد چند سال پیش در کشور انگلیس که قبول نداریم برای الاغ ها یاد بود گرفته بودند گفتن اینها در جنگ جهانی دوم زیاد بار حمل کردند آن هم برای آن الاغ ها بلکه برای فرزندان آنها چون آنها مرده بودند برای نسل آنها وقتی که بنده این دیدم گریه ام گرفت برای سربازان وطن و هزار حسرت خوردم به حال بعضی از مسئولین جمهور ی اسلامی باید نمونه باشیم....

سید علی سازور
۰ مخالف          ۳ موافق
شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۳:۰۸

سلام ممنون از لطف شما .ولی چقدر دیر اقدام شد لطفا به مسولین بفرمایید ما که در جبهه وجنگ به عنوان سرباز بودیم چه فرقی با دیگر رزمندگان عزیز داشتیم در جهت اسیب پذیری لطفا ملحوظ نظر فرمایید

رسول رحمانی
۲ مخالف          ۱ موافق
دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۲:۰۰

بسمه تعالی با سلام و خسته نباشید ضمن تشکر وسپاس از ایده و فکر تشکیل سربازان صلح در حمهوری اسلامی ایران از موسسین محترم این سازمان تقاضا میشودخدمات مهم و بزرگی در شان و منرلت سربازان صلخ انجام دهند و حتی تقاضا میشود برای انتصاب مقامات مهم لشکری و کشوری از همین افراد استفاده شود. متشکرم رسول رحمانی

عباس مژکانی
۱ مخالف          ۲ موافق
شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳:۲۹

سلام خسته نباشین یک بار با هزار ذوق وشوق کارت ایثار دریافت کردیم امیدوارزو داشتیم که ازاین کارت بهره ای ببریم اما هیچ و اما دوباره پول برای ثبت نام صلح کارت از ما گرفتندیکسال میگذزد باز هم هیچ ایا کارت را میدن به ما یا خیر

اشتراک گذاری مطالب