اولين جلسه شوراي معاونت علمي پژوهشي و فناوري و مسئولين علمي پژوهشي رده ها

اولين جلسه شوراي معاونت علمي پژوهشي و فناوري و مسئولين علمي پژوهشي رده ها در سال ۹۷

در اين جلسه برادر توکلي در خصوص برنامه هاي ابلاغي سال ۹۷ و آخرين تغييرات صورت گرفته توضيحاتي ارائه دادند.ايشان با تاکيد بر برنامه هاي پايگاههاي علمي ،اهتمام رده ها در خصوص حمايت و پشتيباني از پايگاهاي علمي را خواستار شدند.

به گزارش خبر گزاری علم وفناوری از تهران بزرگ ; نخستين جلسه شوراي معاونت علمي پژوهشي و فناوري تهران بزرگ و مسئولين علمي پژوهشي رده ها در ارديبهشت 97 تشکيل شد.

در اين جلسه برادر توکلي در خصوص برنامه هاي ابلاغي سال 97 و آخرين تغييرات صورت گرفته توضيحاتي ارائه دادند.ايشان با تاکيد بر برنامه هاي پايگاههاي علمي ،اهتمام رده ها در خصوص حمايت و پشتيباني از پايگاهاي علمي را خواستار شدند.

در ادامه برادر رحيمي ،مدير علمي پژوهشي ،معاونت علمي پژوهشي و فناوري تهران بزرگ ،برنامه هاي بازديد علمي و کارگاه توجيهي مسئولين علمي حوزه و پايگاه را تشريح نمودند.

وي توضيحاتي در خصوص کسر خدمت پژوهشي ويژه دانشجويان کارشناسي ارشد دادند و کسر خدمت پژوهشي را بر اساس مساله يابي و حل مسائل سازمان علمي پژوهشي و فناوري تهران بزرگ اعلام کردند.در ادامه ايشان با توجه به نظارت ستادي صورت گرفته معايب و اشکالات رده ها را يادآوري نموده و نويد برگزاري ششمين جشنواره شهيد طهراني مقدم را در هفته پژوهش دادند.

انتهاي پيام /

زمان انتشار: شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱:۴۸

شناسه خبر: 63606

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
اصغر چمنی آج بیشه
۰ مخالف          ۰ موافق
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷:۵۹

سلام ایده‌ای را نمونه سازی و ثبت اختراع انجام داده واکنون ماکت اصلی آماده شده و جهت نمونه صنعتی آن نیاز به مساعدت دارم لطفا راهنمایی فرمائید متشکرم

اشتراک گذاری مطالب