۵۰۰ سرباز ماهشهری آموزش های فنی و حرفه ای را فرا خبرگزاری علم و فناوری - ۵۰۰ سرباز ماهشهری آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ماهشهر:

۵۰۰ سرباز ماهشهری آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر گفت: ۵۰۰ سرباز ماهشهری آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه مشترک رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر با فرماندهی قرارگاه منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) سپاه پاسداران برگزار شد.
در این جلسه توافقاتی بین دو طرف انجام شد که حبیب غفاری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر توضیحاتی در این ارتباط ارائه داد و اظهار داشت: جلسه مشترک با فرماندهی قرارگاه منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) پاسداران انقلاب اسلامی برای پیگیری تفاهم نامه سازمانی، تبیین و بررسی دوره های آموزشی برگزار شد.
وی در ادامه از انعقاد تفاهم نامه آموزش سربازان وظیفه منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: بر این اساس 500 نفر از سربازان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر تصریح کرد: تعداد زیادی از سربازان وظیفه پس گذراندن خدمت مقدس سربازی با مشکل بیکاری رو به رو می شوند که باید برای این مسئله چاره اندیشی کرد.
غفاری تاکید کرد: آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای می تواند نقش به سزایی در اشتغال و ورود سربازان به بازارکار پس از پایان سربازی داشته باشد که باید در این زمینه برنامه ریزی شود.
فرمانده قرارگاه منطقه سوم دریایی امام حسین(ع) ماهشهر نیز در نشست با رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر از تلاش های مجموعه فنی و حرفه ای تقدیر کرد.
وی در ادامه عنوان کرد: پیگیری های لازم برای بهره برداری سربازان از کارگاه های آموزشی مراکز فنی و حرفه ای را انجام می دهیم و زمینه را برای انجام این کار فراهم می کنیم.
انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵:۲۸

شناسه خبر: 64589

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب