رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر گفت: خبرگزاری علم و فناوری - آموزش رایگان مهارت های فنی و حرفه ای برای بانوان در بندرامام خمینی(ره)
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ماهشهر خبر داد

آموزش رایگان مهارت های فنی و حرفه ای برای بانوان در بندرامام خمینی(ره)

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، یادگیری مهارت های فنی و حرفه ای یکی از مواردی است که فراگیری آن می تواند به اشتغال جوانان کمک شایانی کند.

در همین ارتباط حبیب غفاری رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان عنوان کرد: مهارت های فنی و حرفه ای در بندرامام خمینی(ره) به صورت رایگان برای خواهران آموزش داده می شوند.

وی در همین ارتباط توضیح داد: در راستای ایجاد فرصت های شغلی و توانمند سازی مهارتی جوانان جویای کار، مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندر امام خمینی(ره) در دو شیفت صبح و بعد از ظهر برای خواهران در رشته های مختلف آموزشی کارآموز می پذیرد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر با اشاره به رشته های مرکز بندر امام خاطرنشان کرد: حرفه های کارآفرینی با رویکرد kab آمادگی شغلی و قالیبافی درجه 2  ویژه خواهران آماده پذیرش هستند که متقاضیان می توانند در این رشته ها نام نویسی کنند.

غفاری در بخش دیگری از سخنان خود به تجهیزات و امکانات کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بندر امام خمینی(ره) بیان کرد: این کارگاه ها بر اساس استاندارد و مطابق تکنولوژی روز تجهیز هستند.

وی اضافه کرد: همچنین در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بندر امام خمینی(ره)  مربیان مجرب آموزش ها را بر اساس استاندارد مهارتی بین المللی به کارآموزان ارائه می کنند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان ماهشهر تصریح کرد: آموزش و ارتقای توانمندی جوانان مناطق محروم و کمترتوسعه یافته امکان دسترسی به فرصت های شغلی مناسب را فراهم می کند که ما نیز بر این اساس برنامه ریزی هایی را انجام می دهیم.

غفاری عنوان کرد: ایجاد مرکز آموزش فنی و حرفه ای بندر امام خمینی(ر) زمینه بهره مندی مردم به ویژه جوانان از آموزش های رایگان فنی و حرفه ای فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال جوانان و کاهش نرخ بیکاری درمنطقه است.

وی در پایان سخنان خود گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بندرامام خمینی (ره) در میدان معلم کوی فرهنگیان  قرار دارد.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰:۵۲

شناسه خبر: 66353

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب