گفت و گو با دانشجو موفق :

نخبه ۲۱ ساله گلستانی با چاپ و ترجمه ۱۸ کتاب

دانشجوی نخبه و ۲۱ ساله گلستانی توانسته با تلاش خود ۲۱ کتاب در زمینه روانشناسی چاپ و ترجمه کند .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان گلستان ؛ امیرعلی رجنی دانشجوی 21 ساله دانشگاه آزاد اسلامی گرگان است ، او در مقطع کارشناسی رواشناسی عمومی تحصیل می کند و عضو انجمن روانشناسی این دانشگاه می باشد .

رجنی دانشجوی نخبه و پژوهشگر است که توانسته با همت و زحمت خود و همکاری اساتید و دوستانش تا کنون 18 کتاب را چاپ و ترجمه کند و برخی از سمینارهایش بسیار کاربردی است .

کتابهایی چون «گفته های دگرگون ساز»، «گفته هایی از موفقیت های بزرگ» و «چند چندی؟ تکنیک های برقراری ارتباط» و «تکنیک های فن بیان و اصول سخنرانی» توسط این نخبه رامیانی تالیف شده است .

رجنی در همین رابطه در گفت و گو با خبر نگار ما اظهار کرد : مفهوم پژوهش و تحقیق بود که افق زندگی را برایم روشن کرد و در این راه باید بگویم که مدیون دکتر صادق بای هستم که علاوه بر راه و رسم زندگی ، اهمیت پژوهش را نیز به همراه تلاش برای رسیدن به قله موفقیت برای من ترسیم کرد.

وی ادامه داد : وقتی وارد رشته روانشناسی در دانشگاه ازاد آسلامی گرگان شدم ، تجربیات زیادی را نزد اساتیدی چون دکتر بختیاری سعید مدیر گروه روانشناسی و سایر اساتید دانشگاه کسب کردم .

این دانشجوی نخبه بیان کرد : استفاده از علم، دانش و تجربه استادان دانشگاه باعث شد تا کتاب های «چگونه یک ازدواج موفق داشته باشیم؟»،« اصول و فنون مشاوره همراه با مثال های بالینی»،«مبانی و اصول برنامه ریزی درسی»، «هنر مشاور در اتاق مشاوره»، « تیپ های شخصیتی و برقراری ارتباط»، « راهکارهای یک زندگی شاد»، « روانشناسی کمرویی»، «زمینه روان شناسی» «تکنیک کاربردی مشاوره و روان درمانی»، «پروتکل های درمانی در روان‌ شناسی » را به چاپ برسانم.

رجنی افزود : ترجمه و تحقیق در زمینه کتابهای روانشناسی او را به دانش و تجربه لازم در این رشته رسانده است و بخشی از موفقیتها نیز به خاطر همین شناخت است .

وی تاکید کرد : ««زوج درمانی شناختی رفتاری (ویژگی های متمایز کننده)»، «مشاوره گروهی (تکنیک و پروسه)»، « مقدمه ای بر نظریه های روان شناختی و روان درمانی ( دکتر کافمن و والتر)»، «نظریه های افسردگی روانی اجتماعی» « اختلالات یادگیری» کتاب هایی است که ترجم آن ها را با موفقیت به اتمام رسانده و به چاپ رسیده اند.

رجنی در پایان خاطرنشان کرد : ارائه بیش از 10 مقاله در کنفرانس ها و سمینارهای داخلی و خارجی، فصلنامه های علمی پژوهشی و علمی تخصصی  بخشی دیگر از توانایی علمی و پژوهشی بنده بوده است که امیدوارم مسئولین نیز از نخبگان حمایت کنند تا بهتر بتوانند خدمت کنند .

انتهای پیام /

 

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۲:۵۹

شناسه خبر: 68419

مطالب مرتبط :
کروکودیل

مخدر هایی که هر روز صنعتی تر می شوند:

اثر دندان نامرئی کروکودیل برپوست و مغز جوانان

مخدر کروکدیل (دزومورفین) دارویی خطرناک و بالقوه کشنده است که عوارض جانبی زیادی ایجاد می کند اثرات سمی آن بلافاصله پس از تزریق تجربه شده و خیلی سریع پیشرفت می کند

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب