ظرفیت بالای خانه نخبگان بسیج راهگشای حل مبنای مشکلات کشور

سنگسری:کار گروه های خاص بر ارائه راه حل و بسته های ویژه کوتاه مدت برای گذر از شرایط فعلی در همه خانه های نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در کشور راه اندازی و نتایج نهایی به قسمت های متوالی در دولت ارائه می گردد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری؛ سجاد سنگسری معاون  پشتیبانی توسعه و فناوری سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری کشور در جمع مدیرهای عالی دانش و پژوهش نیروهای مسلح در شمال غرب کشور با اشاره به ظرفیت های موجود در جامعه علمی کشور خاطرنشان ساخت:امروز ظرفیت بالای نخبگان و اساتید بسیجی در سطح کشور بعنوان کانون های جوشان تفکر و اندیشه ورزی در خدمت حل مسائل ضروری نظام اسلامی ایران است.

وی در خصوص مشکلات خاص چند ماهه اخیرکشور و مشکلات معیشتی مردم افزود: کار گروه های خاص بر ارائه راه حل و بسته های ویژه کوتاه مدت برای گذر از شرایط فعلی در همه خانه های نخبگان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری در کشور راه اندازی و نتایج نهایی به قسمت های متوالی در دولت ارائه می گردد.

 

وی همچنین افزود: خانه های نخبگان در سراسر کشور از با تجربه ترین و عالم ترین نخبگاه علمی هر استان تشکیل شده و با ایجاد بانکی از توانمندی ها و نیازمندی های  هر استان در غالب گروه های اندیشه ورز نسبت به حل مشکلات اساسی و کمک به دغدغه های مردم به صورت مبنایی فعالیت می کنند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰:۰۲

شناسه خبر: 69082

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب