چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌ خبرگزاری علم و فناوری - چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) افتتاح شد
با حضور مسئولین کشوری:

چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) افتتاح شد

با حضور مسئولین کشوری چهارمین جشنواره و نمایشگاه گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی) افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از لرستان ؛ چهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی (سنتی)  در راستای فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش بنیان  با حضورمسئولین کشوری ،اعمم از معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.

لازم به ذکر است که مرکز رشد گیاهان دارویی فجر،سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان لرستان درکنار 551 شرکت خصوصی و 170 شرکت دانش‌بنیان و فن‌آور  در این نمایشگاه حضور دارند.

در این نمایشگاه 5 هزار و 82 محصول  ارائه  می شود که 132 فناوری با قابلیت تجاری‌سازی، و 172 فناوری در جشنواره دانش‌آموزی  وهمچنین 110 مرکز علمی برای ارائه دستاوردهای خود حضور دارند.

محورهای اصلی این نمایشگاه صنعت بذر و اندام های تکثیری گیاهان دارویی؛ تألیفات و نشر آثار مرتبط با گیاهان دارویی وطب سنتی؛ آموزش و آموزشکده در صنعت گیاهان دارویی وطب سنتی؛ شبکه پخش گیاهان دارویی و داروهای گیاهی؛ طب سنتی و فرآورده های مرتبط با آن؛ دمنوش-های گیاهی است.

عموم مردم می توانند  تا 24 آبان 1397 از ساعت 9 صبح تا 18 عصر از این نمایشگاه واقع در مصلی امام خمینی(ره) تهران  بازدید نمایند.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹:۲۱

شناسه خبر: 72957

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب