هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور ناشران سراسر ای خبرگزاری علم و فناوری - هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور ناشران سراسر ایران در کرمان
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان:

هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور ناشران سراسر ایران در کرمان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: نمایشگاه کتاب امسال با شعار "حال خوش خواندن " از ۱۹ تا ۲۴ آبان ماه با حضور ناشران سراسر ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی جنوب شرق برگزار می گردد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان کرمان؛ محمدرضا علیزاده مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در نشست خبری هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان اظهار کرد: نمایشگاه کتاب استان به عنوان بزرگ ترین رویداد فرهنگی استان در حوزه ترویج کتابخوانی محسوب می شود و تنها محلی برای عرضه و فروش کتاب نیست بلکه هدف اصلی آن نقد و بررسی کتاب ها در قالب تالارهای گفت و گو ارائه راهکارهای مناسب برای ترویج هر چه بیشتر کتابخوانی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان بیان کرد: شعار نمایشگاه کتاب  امسال "حال خوش خواندن " است و آن را فرصتی مغتنم برای علاقه مندان به کتابخوانی برشمرد. با برنامه ریزی مناسبی که صورت گرفته است دقیقا همزمان با هفته کتاب برگزار می شود که امیدواریم یک پویایی خاصی با محوریت کتاب در سطح استان داشته باشیم و این غبار غربت از فرهنگ کتاب و کتابخوانی استان زدوده شود.

وی در ادامه افزود: با هماهنگی های صورت گرفته نخبگان فرهنگی، دانشجویان و دانش اموزان در قالب کاروان های فرهنگی با موضع کتابخوانی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

علیزاده بیان کرد: امسال ۶۵۰ میلیون تومان بن کتاب با مجموع ۳۰ درصد تخفیف در طول نمایشگاه کتاب بزرگ کرمان در اختیار مردم قرار داده می شود و نهادهای فرهنگی می توانند با هماهنگی مدیریت نمایشگاه، تا سقف معینی از این بن ها استفاده کنند و این بن ها قابلیت خرید از فروشگاه های کتاب سطح استان را نیز دارند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در پایان گفت: از همه مردم استان کرمان درخواست داریم تا برای حضور در این نمایشگاه بزرگ کتاب که فرصتی مغتنم و با ارزش است استفاده کنند.

انتهای پیام/.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۳:۱۸

شناسه خبر: 72973

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب