معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه لرستان:

پژوهش، موتور محرک پیشرفت و توسعه کشور است

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه لرستان گفت: جایگاه پژوهش یک جایگاه مهم در مسیر پیشرفت کشورهاست و دانشگاه لرستان نیز از ایده‌های نو و پژوهش‌ها به‌ویژه پژوهش‌های کاربردی، حمایت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از لرستان؛ محمد فیضیان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه لرستان در مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی درون دانشگاهی که در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزارشد اظهار داشت: دانشجویان آینده‌سازان مملکت هستند و خوشبختانه امروزه، جایگاه ایرانیان در سطح جهان در زمینه‌ی تولید علم، یک جایگاه ارزشمند است.

وی با بیان اینکه معاونت پژوهشی وفناوری دانشگاه لرستان از ایده‌پردازی و خلاقیت‌های دانشجویی، حمایت می‌کند خاطر نشان کرد: جایگاه پژوهش یک جایگاه مهم در مسیر پیشرفت کشورهاست و دانشگاه لرستان نیز از ایده‌های نو و پژوهش‌ها به‌ویژه پژوهش‌های کاربردی، حمایت می‌کند.

در ادامه دکتر فیضیان، از تلاش‌های معاونت دانشجویی دانشگاه لرستان، تربیت‌بدنی برای برگزاری این رقابت‌ها، تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است رقابت‌های المپیاد ورزشی درون دانشگاهی دانشگاه لرستان، ویژه‌ی دانشجویان به مدت دو ماه و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان و معاونت تربیت‌بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان لرستان در رشته‌های مختلف ورزشی دانشجویان پسر و دختر برگزار شد.

انتهای پیام /

 

زمان انتشار: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴:۲۴

شناسه خبر: 74337

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب