لزوم حمایت ازتولیدات داخلی ادوات، ماشین آلات و تجه خبرگزاری علم و فناوری - لزوم حمایت ازتولیدات داخلی ادوات، ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی
مدیر عامل شرکت تکنو دام صنعت تهران:

لزوم حمایت ازتولیدات داخلی ادوات، ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی

مدیرعامل شرکت تکنو دام صنعت تهران گفت: مسئولین از تولیدکنندگان تجهیزات دامی حمایت کنند و اگر دستگاهی قرار است وارد کشور شود یک فناوری جدید باشد.

سعید کریم‌آبادی مدیرعامل شرکت تکنو دام صنعت تهران در حاشیه ششمین نمایشگاه کشاورزی و در گفت‌وگو با خبرگزاری علم و فناوری لرستان اظهار داشت: تغذیه دام‌ها با روش‌های سنتی و همچنین ساخت و آماده‌سازی خوراک در گاوداری‌های کشور دارای مشکلات فراوانی است.

 

وی افزود: استفاده از دستگاه خوراک ساز (فیدر میکسر)، باعث منظم و یکنواخت شدن خوراک‌دهی و افزایش راندمان تولید می‌شود.

مدیرعامل شرکت تکنو دام صنعت تهران بابیان اینکه از دستگاه فیدر میکسر جهت تهیه مخلوط کامل خوراک استفاده می‌گردد گفت: با استفاده از دستگاه فیدر میکسر در گاوداری، علوفه در اندازه‌های تعیین‌شده خردشده با سایر مواد و مکمل‌های افزودنی به‌طور یکنواخت مخلوط می‌گردد.

 

مدیرعامل شرکت تکنو دام صنعت تهران عنوان کرد: شرکت از سال 86 فعالیت خود را آغاز کرده و در ابتدا با تعمیر دستگاه‌های  وارداتی از کشورهای خارجی شروع به فعالیت نمود. بعد از دو سال شرکت تصمیم به ساخت همان دستگاه‌های خارجی متناسب با دامداری و آب و هوای ایران گرفت که با توجه به تحقیق و بررسی‌های انجام ‌شده بالغ ‌بر 90 درصد مصرف کنندگان از محصولات ساخت شرکت رضایت کامل دارند.

 

 شرکت تکنو دام صنعت به‌عنوان یک شرکت بومی در تولید، صادرات و واردات تجهیزات و ماشین‌آلات دامداری صنعتی فعالیت می‌کند که در کارخانه تهران حدود 30 نفر مشغول به کار هستند.

 

وی بابیان اینکه کشور ازلحاظ دامی در رتبه‌های برتر دنیاست و این دستگاه به نفع دامداری و تولیدکننده است خاطرنشان کرد: مسئولین از تولیدکنندگان تجهیزات دامی حمایت کنند و اگر دستگاهی قرار است وارد کشور شود باید دارای حداقل یک فناوری جدید باشد تا تولید کنندگان داخلی با مهندسی معکوس بتوانند محصول داخلی آن را بسازند و ارائه دهند.

 

مدیرعامل شرکت تکنو دام صنعت تهران افزود: دستگاه فیدر میکسر (خوراک ساز دام) یک دستگاه به‌روز است و اکثر کشاورزان دنیا از این دستگاه استفاده می‌کنند که بسیار برای دامداری مفید است.

کریم‌آبادی بابیان اینکه لرستان دارای پتانسیل خوبی ازلحاظ کشاورزی است گفت: بایستی اطلاعات دامداران را درزمینه تجهیزات کشاورزی به‌روز کنیم.

 

 انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱:۲۳

شناسه خبر: 74643

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب