برگزاری جلسه تعاملی مسئولان رده های علمی نیروهای م خبرگزاری علم و فناوری - برگزاری جلسه تعاملی مسئولان رده های علمی نیروهای مسلح در کرمان
به مناسبت هفته پژوهش انجام شد

برگزاری جلسه تعاملی مسئولان رده های علمی نیروهای مسلح در کرمان

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان کرمان صبح امروز جلسه تعاملی مسئولین علمی نیروهای مسلح استان به میزبانی سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کرمان در محل این سازمان برگزار شد.

زین العابدین ملایی مسئول سازمان بسیج علمی پژوهشی و فناوری استان کرمان در ابتدای این نشست ضمن خوش آمد گویی گزارشی از برنامه‌های حمایتی سازمان از فعالان حوزه علم و فناوری ارائه نمود و بر نقش کسب و کارهای دانش بنیان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
در این جلسه که مسئولان علمی و تحقیقاتی آجا، ناجا، ودجا و سپاه ثارالله استان کرمان حضور داشتند هر کدام از اعضا ها ابتدا به بیان گزارشی از ظرفیت ها و فعالیت های علمی، پژوهشی رده مربوطه خود پرداختند.
جناب سرهنگ ملایی  همچنین اعلام کرد که این سازمان با بهره گیری از پتانسیل خیلی بزرگ نخبگان استان آمادگی همکاری علمی و پژوهشی در تمامی رشته های مورد نیاز نیروهای مسلح استان را دارد.
در پایان نیز با پیشنهاد اکثریت اعضا مقرر شد که این جلسات برای هم افزایی بیشتر به شکل منظم و هدفمند در قالب قرارگاه علمی و با حضور فرماندهان نیروهای مسلح استان ادامه یابد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳:۴۵

شناسه خبر: 74743

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب