دادستان مرکز استان مازندران شماره‌ تلفن همراهش ر خبرگزاری علم و فناوری - دادستان مرکز استان مازندران شماره‌ تلفن همراهش را رسانه‌ای کرد+ شماره تلفن
برای رسیدگی بهتر به مشکلات و نارسائی‌های موجود در مازندران

دادستان مرکز استان مازندران شماره‌ تلفن همراهش را رسانه‌ای کرد+ شماره تلفن

دادستان مرکز استان مازندران شماره تلفن همراه خویش را در اختیار رسانه‌ها قرار داد تا فاصله بین مردم و مسئوولان را کاهش دهد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، امام خمینی(ره) همیشه خودشان را خادم ملت می‌دانستند و در صحبت‌ها و مصاحبه‌ها این موضوع را تاکید می‌کردند.

بعد از امام راحل  تقویت ارتباط بین مردم و مسئوولان یکی از دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران است.

معظم‌له با وجود مشغله‌های زیادی که دارند، همیشه دیدارهای مردمی و ارتباط با تشکل‌های مختلف را در دستور کار خویش قرار می‌دهد و همیشه تلاش دارند که ارتباط بین ایشان و مردم همیشه پابرجا باشد.

یکی از کارکردهای ارتباط با مردم شناخت نقاط قوت و ضعف خدمت گذاری است و دریافت اطلاعات کافی درباره وضعیت موجود و خدماتی که انجام می‌شود می‌توان ذکر کرد.

تقویت ارتباط بین مردم و مسئوولان در توصیه‌های دینی بوده و یکی از اهداف انقلاب اسلامی ایران کاهش ارتباط بین مردم و مسئولان است.

یکی از اقدامات اثر گذار در استان مازندران تقویت ارتباط بین دادستان مرکز استان و مردم است.

بازدیدهای میدانی، حضور سرزده در نقاط دارای مشکل توصیه به مدیران پس از دریافت کسب اطلاعات از نقائص موجود از اقدامات انجام شده دادستان مرکز استان حسین عالمی می‌توان ذکر کرد.

ارتباط مثتمر رسانه‌ای برگزاری متعدد نشست‌های خبری و حضور در ملاقات‌های عمومی مردم از دیگر نقاط قوت دادستان مرکز استان مازندران می‌توان ذکر کرد.

 سید یونس حسینی عالمی دادستان ساری در اقدامی قابل توجه فاصله ارتباطی‌اش با مردم را کاهش داده و با اعلام شماره تلفن رسمی‌اش در رسانه‌ها از مردم درخواست کرد که مشکلات و نارسائی‌های که در استان وجود دارد را به وی پیامک کرده و شخصا به این موضوع رسیدگی می‌کند.

دادستان مرکز استان مازندران با اعلام شماره همراه 09112293240 در رسانه‌ها از مردم درخواست کرد که آنچه را که مربوط به وظیفه دادستان در رسیدگی‌ها مربوط می‌شود را به این شماره پیامک کنند.

حسینی عالمی با اعلام اینکه تاکنون بیش از 500 پیامک در ارتباط با نارسائی‌های که در گذشته وجود داشته و از نظر مسئوولان دور بوده را پیگیری و به ثمر رسانده است.

این اقدام دادستان مورد توجه رسانه‌ها و مردم قرار گرفته و برای نخستین بار است که در کشور یک مقام قضائی به صورت میدانی در این حوزه برای رفع مشکلات مردم پیش قدم شده است.

خبرگزاری علم و فناوری هم این موضوع را به فال نیک گرفته و با اطلاع رسانی در این زمینه انتظار هست که سایر مسئوولان و دست اندرکاران با الگو سازی از رفتارهای مناسب اسلامی و انقلابی در زمینه رفع مشکلات مردم گام بردارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، زمین‌خواری، تجاوز به دریا، دریا خواری، عدم دفن نامناسب زباله در سطح استان، تجاوز به حریم دریا، وجود تخلفات اداری در سطح شهرداری‌ها، بررسی میدانی از وضعیت برداشت نامناسب شن و ماسه از دریا، کم کاری در حوزه دفن پسماند، ورود به پرونده مرگ مادران باردار از جمله مباحثی بود که دادستان مرکز استان برای نخستین بار در جمع رسانه‌ها درباره آن صحبت کرده است.

ارتباط رسانه‌ای به صورت ماهیانه، دریافت اطلاعات و اخیار از رسانه‌های استان مازندران از جمله اقدامات قابل توجه دادستان مرکز استان مازندران است که مورد توجه فعالان رسانه‌ای مازندران هم قرار گرفته است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳:۲۷

شناسه خبر: 75111

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
ونوس صدر حسینی
۰ مخالف          ۱ موافق
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶:۰۲

با سلام و‌سواس از ارتباط مستقیم دادستان محترم. اینجانب از مالکین شهرک دریابیشه . خواهشمندم نسبت به قطع درختان ساحل توسط شخصی بنام مسلم ناییج که مدعی هست مجوز از منابع طبیعی دارد ، دستور رسیدگی فوری بدهید . این درختان همگی سالم بوده و ۱۰۰-۵۰ سال عمر داشتند . حتی برای پوشش جرم اقدام به سوزاندن ریشه های باقیمانده کرده اند . البته مدعی هستند پلاژعمومی شهرک را از بنیاد مستضعفان خریده اند ! با تشکر . موفق و موید باشید

اشتراک گذاری مطالب