رییس خانه نخبگان هرمزگان:

اسامی نفرات برتر جشنواره ایده های برتر هرمزگان اعلام شد/سه طرح برتردرمرکز تحقیقات حمایت و اجرا می شود

دکترمنصور فرهادی رییس خانه نخبگان هرمزگان از اعلام اسامی نفرات برتر جشنواره ایده های برتر هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از هرمزگان؛ دکتر منصور فرهادی صبح امروز در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: بعد از اعلام فراخوان جهت جذب طرح و ایده های برتر در حوزه کشاورزی و آبزیان بالای صد طرح و ایده برای شرکت در مسابقه ایده ها که به مناسبت هفته پژوهش توسط خانه نخبگان هرمزگان برگزار شد دریافت گردید.

وی افزود: دبیرخانه جشنواره پس از بررسی علمی و داوری دقیق از تمامی طرح های  ارسالی تشکر کرد و هدف از مسابقه را ایجاد خلاقیت در جوانان نخبه اعلام کرد.

رییس خانه نخبگان هرمزگان تاکید کرد:  از بین طرح های دریافتی ده طرح به عنوان طرح برتر برگزیده شدند که طی مراسمی از آنها تجلیل خواهد شد .

فرهادی افزود: اسامی منتخبین ایده های برتر ؛سعید شکورنژاد-احمد وحیدنژاد- محمدرضا قنبر پور-فاطمه قره خانی-آیلین رضوانی زاده-طرح مشترک انسیه طاهری و غلامرضا شریفی-ساغر شکیب-نادر کمالی- نوید پور کار- محمدرضا رخ سفید می باشد.

وی بیان داشت: از این افراد طی مراسمی با اهدای دیپلم ایده ی برتر تجلیل می شود که سه نفر برتر نیز در آن مراسم معرفی خواهند شد.

فرهادی در پایان تاکید کرد: لازم به ذکر است که با توجه به اینکه مرکز تحقیقات کشاورزی و آبزیان رودان وابسته به شرکت تعاونی تاک سبز طبیعت حامی مالی این جشنواره بوده است از سه طرح برتر جهت اجرای طرح در این مرکز تحقیقاتی دعوت به عمل می آید و مورد حمایت قرار می گیرند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰:۲۸

شناسه خبر: 75147

مطالب مرتبط :
جشنواره ایده های برتر

معاونت علمی، پژوهشی ناحیه ابوذر برگزار می‌کند:

جشنواره ایده های برتر

دومین جشنواره ایده های برتر ناحیه ابوذر به صورت آنلاین در دهه فجر برگزار می‌شود.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب