تعاملات و پروژه های مشترک معاونت علمی سپاه سیدالشهدا استان تهران و سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی سپاه

هم افزایی علمی و فناوری در دو سازمان علمی سپاه

مسئول و مدیران سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران از دستاوردها و فعالیت های نیروی دریایی سپاه بازدید کردند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ در راستای ایجاد هم افزایی و استفاده از ظرفیت های مشترک نهادهای علمی و پژوهشی نشست تعاملی بین مسئولین سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران و سازمان جهاد خودکفایی نیروی دریایی سپاه برگزار شد.

تا کنون دو جلسه با حضور مدیران دو سازمان برگزار شده و در راستای گسترش همکاری و تعریف پروژه های علمی مشترک توافقاتی صورت گرفته است.

این دو سازمان علمی دارای مراکز فنی و آزمایشگاهی مختلف و سایت های تحقیقاتی بوده که اشتراک این منابع دستاوردهای خوبی را در بر خواهد داشت. حمایت از اختراعات و طرح های دانش بنیان هدفمند نیز در دستور کار سازمان قرار دارد.

در ادامه این نشست ها مسئول و مدیران سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان تهران از دستاوردها و فعالیت های نیروی دریایی سپاه بازدید کردند.

زمان انتشار: سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸:۱۴

شناسه خبر: 75402

مطالب مرتبط :
دومین نشست تعاملی سازمان بسیج علمی با عوامل اجرایی دومین جشنواره علمی پژوهشی ذوب آهن اصفهان

با حضور مسئول سازمان بسیج علمی استان اصفهان؛

دومین نشست تعاملی سازمان بسیج علمی با عوامل اجرایی دومین جشنواره علمی پژوهشی ذوب آهن اصفهان

دومین نشست تعاملی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان اصفهان با عوامل اجرایی دومین جشنواره علمی پژوهشی ذوب آهن اصفهان «گرامیداشت دانشمند شهید حسن طهرانی مقدم» در حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
نظرات ارسال شده :
تعداد نظرات : ۱ نظر
مجمد رزجی
۰ مخالف          ۰ موافق
سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷:۴۲

با عرض سلام من دانشجوی رشته ی علوم مهندسی هستم و طرحی دارم که با این طرح می توان بار کشتی ها را در بندر تخلیه کرد و ضمن تولید برق شصد درصد نیز در انرژی مصرفی جهت تخلیه بار صرفه جویی کرد اگر تمایلی برای عملی کردن این طرح وجود داشته باشد بنده حاضرم این طرح را در اختیار نیروی دریایی قرار داده و در اجرا این طرح به شکل ازمایشگاهی و در صورت توافق به صورت عملی همکاری لازم را داشته باشم .

اشتراک گذاری مطالب