دشمنان انقلاب اسلامی با عملیات های تروریستی ره به خبرگزاری علم و فناوری - دشمنان انقلاب اسلامی با عملیات های تروریستی ره به جایی نمی برند/مصمم تر شدن ملت ایران برای ادامه راه
رئیس بسیج علمی، پژوهشی خوزستان:

دشمنان انقلاب اسلامی با عملیات های تروریستی ره به جایی نمی برند/مصمم تر شدن ملت ایران برای ادامه راه

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که با انجام چنین عملیات های تروریستی ره به جایی نخواهند برد و ملت ایران همچون چهل سال گذشته مصمم تر و با اراده پولادین راه خود را ادامه می دهد تا این پرچم پر افتخار را به حضرت صاحب الزمان(عج) تقدیم نماید.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، ساعت 35 دقیقه بامداد روز شنبه بهمن ماه سال 1397 در حمله به خودروی حامل نیروی انتظامی دو تن به شهادت رسیدند که گروه تروریستی و تجزیه ‌طلب  حرکة النضال العربی لتحریر الاحواز مسئولیت این حمله مسلحانه ‌را به‌عهده گرفت.

به همین مناسبت عبدالله بابااحمدیان رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان پیام صادر کرد.

متن پیام رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان به شرح زیر است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلا تَحسَبَنَّ الَّذينَ قُتِلوا في سَبيلِ اللَّهِ أَمواتًا بَل أَحياءٌ عِندَ رَبِّهِم يُرزَقونَ

(ای پیامبر!) هرگز گمان مبر کسانی که در راه خدا کشته شدند، مردگانند! بلکه آنان زنده‌اند، و نزد پروردگارشان روزی داده می ‌شوند.

یک بار دیگر دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب مردمی ملت ایران چهره بی نقاب و کریح خود را نشان دادند و هموطنان عزیزمان را به خاک و خون کشیدند.

عملیات تروریستی بندر امام خمینی (ره) در استان خوزستان و حمله ناجوانمردانه به خودروی سختکوشان نیروی انتظامی نشان داد که دشمنان انقلاب اسلامی چشم دیدن امنیت و آسایش ملت ایران را ندارند و در نیمه های شب حافظان جان و مال را به رگبار می بندند تا بیش از گذشته شقاوت قلب خود را برای همگان نمایان سازند.

سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان ضمن محکوم کردن حمله تروریستی بندر امام خمینی(ره)، شهادت فرزندان ایران اسلامی ستوانیکم شهید الله نظر صفری و سرباز وظیفه شهید محمدرضا رفیعی نسب را به محضر حضرت ولیعصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، ملت عزیز ایران و خانواده های معظم این شهیدان تبریک و تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آنان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

دشمنان انقلاب اسلامی بدانند که با انجام چنین عملیات های تروریستی ره به جایی نخواهند برد و ملت ایران همچون چهل سال گذشته مصمم تر و با اراده پولادین راه خود را ادامه می دهد تا این پرچم پر افتخار را به حضرت صاحب الزمان(عج) تقدیم نماید.

عبدالله بابااحمدیان

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان خوزستان

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱:۴۵

شناسه خبر: 75543

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب