جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلام خبرگزاری علم و فناوری - جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با رویکرد علمی، پژوهشی و فناوری در استان البرز برگزار گردید:
برگزاری جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی استان البرز

جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با رویکرد علمی، پژوهشی و فناوری در استان البرز برگزار گردید:

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز از برگزاری جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با محوریت علمی، پژوهشی و فناوری در استان خبر داد.

مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز  از برگزاری جشنواره و نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی با محوریت علمی، پژوهشی و فناوری در استان خبر داد.

مرتضی برجی آلیانی در این خصوص  گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، جشنواره مذکور در محل دائمی نمایشگاه های استان البرز واقع در کرج – میدان والفجر – جنب پل شهدای پلیس از 12 بهمن ماه به مدت 7 روز از ساعت 10 صبح الی 19 بعدازظهر برگزار گردید.

وی افزود: بعد از گذشت 4 دهه از انقلاب اسلامی، دستاوردهای گوناگونی در حوزه های گسترده ای اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و در نهایت علمی داشته ایم. یکی از این دستاوردها، دستاوردهای علمی و فناوری در حوزه های مختلف علمی بوده است که در سطوح بسیاری قابل بررسی می باشد.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از این نمایشگاه نیز حاصل دستاوردهای چهل ساله علمی و فناوری می باشد که با رویکردهای علوم پایه، علوم انسانی، علوم طبیعی، فنی و مهندسی در معرض نمایش قرار گرفته بود . نکته حائز اهمیت در این نمایشگاه درخشش پروژه ها و طرح های سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز بوده است.

 

 

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۴:۱۲

شناسه خبر: 75902

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب