فرمانده پایگاه علمی شهرستان جم،

نمایشگاه دستاوردهای علمی برگزار شد

پایگاه مقاومت بسیج علمی شهرک توحید شهرستان جم، اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیجیان از ۱۲بهمن تا ۳۰ بهمن در محل پایگاه نمود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر، پایگاه مقاومت بسیج علمی شهرک توحید شهرستان جم، اقدام به برگزاری نمایشگاه دستاوردهای بسیجیان از 12بهمن تا 30 بهمن در محل پایگاه نمود.

این نمایشگاه شامل ده غرفه با موضوعات مهدویت، عکاسی، بازی‌های نرم افزاری، موشک، پهباد، بازی پنت بال، خیاطی، دوخت چادر، کاشت نهال و کتاب ...است.

حسن قاسمی، فرمانده پایگاه علمی جم با اشاره به اهمیت انقلاب اسلامی اظهار داشت: بعد از صدر اسلام انقلاب اسلامی دومین تجربه نظام دینی است و همه ما بسیجیان موظف هستیم حافظ این انقلاب باشیم و برای زنده نگه داشتن آن اقدامات اساسی انجام دهیم.

وی افزود: استقلال، آزادگی و عزت ایران به برکت انقلاب اسلامی به وجود آمده است، این انقلاب به برکت مجاهدت و فداکاری صدها هزار شهید و جانباز حاصل‌شده است، و دهه فجر بهترین فرصت جهت یادآوری یاد و خاطره آن روزهاست.

قاسمی توطئه‌های دشمنان را مورد توجه قرار داد و  عنوان کرد: در حال جنگ روانی، رسانه‌ای و اقتصادی مهم‌ترین هجمه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی است، و ما برای خنثی کردن این توطئه ها و با برپایی این نمایشگاه تلاش کردیم حضرت زهرا س را به عنوان الگو معرفی کرده و در برخی زمینه ها پیشرفت های جوانان را به عرصه نمایش در آوردیم.

لطفی تأکید کرد: برای برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی از دو ماقبل برنامه‌ریزی‌های ویژه‌ای صورت گرفته است و بسیجیان این پایگاه به مدت 18 روز این نمایشگاه را برپا داشته و مورد بازدید عموم افراد از جمله دانش‌آموزان مدارس و حلقات صالحین و بسیاری از مردم قرار گرفت.

گفتنی است در این نمایشگاه موشک و پهباد ساخته شده توسط یاسین جمشیدی و موتور گنج سورخو حسن قاسمی به نمایش گذاشته شد.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۰:۱۴

شناسه خبر: 76186

کلید واژه‌ها:
مطالب مرتبط :
پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

پایگاه علمی باید مسیر رشد را برای نخبگان فراهم سازد

مسئول علمی پژوهشی شهرستان جم گفت: یک پایگاه علمی بسیج باید نسبت به توانمندی‌های خود واقف بوده و بسیجیان حوزه استحفاظی خود را نسبت به شکوفایی استعداد هایشان راهنمایی کرده، و زمینه رشد علمی و پژوهشی آنان را فراهم سازد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب