دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است خبرگزاری علم و فناوری - دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است
جانشین فرماندهی سپاه عاشورا، در کارگاه آموزشی نمایندگان پژوهشی؛

دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است

سردار عباسقلی زاده در کارگاه آموزشی و توانمندسازی نمایندگان دانشی و پژوهشی رده های سپاه عاشورا، با اشاره به راهبرد مقام معظم رهبری برای دومین گام از انقلاب، اظهار داشت: دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان آذربایجان شرقی، کارگاه آموزشی و توانمندسازی نمایندگان دانشی و پژوهشی رده های سپاه عاشورا، که به همت معاونت دانش و پژوهش سپاه عاشورا، در مرکز آموزش امامت سپاه عاشورا، برگزار شد.

 

سردار عباسقلی زاده، جانشین فرماندهی سپاه عاشورا در این کارگاه آموزشی، با اشاره به راهبرد مقام معظم رهبری برای دومین گام از انقلاب، اظهار داشت: دانش آشکار ترین وسیله عزت و قدرت یک کشور است.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت دانش سازمانی، تولید دانش برگرفته از تجربیات دفاع مقدس، اندیشه ورزی و ارائه راهکارهای بن بست شکن برای مسائل حال و آینده تاکید کرد.

 

تاکیدات فرمانده کل سپاه پاسدان انقلاب اسلامی، به پاسداران دانشور

شایان ذکر است، سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسدان انقلاب اسلامی به مناسبت هفته پژوهش و در خطاب به پاسداران دانشور، یادآور شده بود؛

 

1_ مسائل حال و آینده پاسداری از انقلاب اسلامی را دقیق و صحیح احصا نموده و با جهاد مبتکرانه برای انه راه حل های بن بست شکن و کاربردی ارائه نمایید.

 

2_ دانش جهادی و اندیشه مقاومت متاثر از تجارب پاسداری از انقلاب اسلامی را تبیین و الگوی مبارزه با استکبار جهانی را تدوین کنید

 

٣_ تفکر و اندیشه ورزی در ابعاد مختلف تحقق تمدن نوین اسلامی را سرلوحه فعالیت های دانشی و پژوهشی خود قرار داده و نقش سپاه در برقراری دولت و جامعه اسلامی را تبیین نمایید.

 

۴_ در توسعه، تبادل و نشر دانش پاسداری از انقلاب اسلامی و بسط فرهنگ و تفکر بسیجی همواره کوشا باشید، از محضر کبریایی قادر متعال و در ظل تمسک به اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام به ویژه صاحب اصلی انقلاب اسلامی، حضرت ولی عصر عجل له على درجه التره و در سایه رهبری های حکیمانه مقام عظمای ولایت امام خامنه ای (زید عزه) ثبات قدم و توفیق روزافزونتان را در تحقق سیاه دانش بنیان و تمدن ساز مسئلت می نمایم.

 

 

انتها پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴:۲۰

شناسه خبر: 76584

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب