رئیس دانشگاه مازندران:

بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری سرلوحه همه امور کشور قرار گیرد

رئیس دانشگاه مازندران با اعلام اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ارزنده ترین تجربیات خویش را در بیانه گام دوم انقلاب در اختیار جوانان و دانشگاهیان و عامه مردم قرار دادند، گفت: بیانه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری سرلوحه همه امور در کشور قرار گیرد.

  به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران، یحیی طالبی رستمی در این نشست اظهار کرد: بیانیه گام دوم رهبر انقلاب اسلامی باید سرلوحه همه امور کشور قرار گیرد.

وی با اعلام اینکه نگاه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان و دانشجویان بوده است، گفت: باید تلاش کنیم که انقلاب اسلامی ایران را در مسیر درست به آیندگان بسپاریم.

رئیس دانشگاه مازندران خاطر نشان کرد: دانشگاه‌هیان مسئولیت بسیار سنگین بر دوش دارند.

وی اضافه کرد:  راهکار باز کردن گره برخی از مسائل و مشکلات کشور را از لابه‌لای همایش‌ها می‌توانیم پیدا کنیم.

طالبی خواستار پیگیری و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی در سطح دانشگاه‌های کشور شد و گفت: باید این موضوع به صورت جدی پیگیری شود و قدم‌های مثبتی در این راه برداریم.

رئیس دانشگاه مازندران با اعلام اینکه همه اساتید دانشگاهی باید با برنامه‌ریزی مدون در به نتیجه رسیدن بیانه دوم گام انقلاب تلاش کنند، گفت: نشست‌های متعددی در ارتباط با عملیاتی کردن این بیانه برگزار شود.

وی خاطر نشان کرد: بیانه گام دوم انقلاب اسلامی سند راهبردی در همه دانشگاه‌های کشور تلقی شده و همه برای اجرایی کردن آن تلاش کنیم.

رئیس دانشگاه مازندران خاطر نشان کرد: برداشتن گام دوم انقلاب به جهت تلاش‌های انجام شده در کشور برای بهبود زیر ساخت‌ها بسیار راحت‌تر است.

وی در پایان با اشاره به بیانات هوشمندانه مقام معظم رهبری گفت: معظم له ارزنده‌ترین تجربیات خویش برای توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی را در اختیار جوانان قرار داده  و همه باید محکم در این مسیر گام برداریم.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۳:۱۴

شناسه خبر: 76653

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب