ما پاسداران به سربازی و پاسداری از ولایت افتخارمی خبرگزاری علم و فناوری - ما پاسداران به سربازی و پاسداری از ولایت افتخارمی کنیم
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی؛

ما پاسداران به سربازی و پاسداری از ولایت افتخارمی کنیم

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت:ما پاسداران به سربازی و پاسداری از ولایت افتخارمی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی ، سردار شهسواری در مراسم گرامیداشت روز پاسدار و اعیاد شعبانیه در جمع پاسداران انقلاب اسلامی گفت:ما پاسداران به  سربازی و پاسداری از ولایت افتخار نموده و شاکر خداوند متعال به به این نام و نشان هستیم

وی گفت:در چهلمین سال انقلاب و روز پاسدار به قرار گرفتن سپاه توسط سردسته تروریستها  به عنوان تروریست افتخار میکنیم چرا که این اقدام آنها ناشی از غیظ و عضب و عقده درونی آنها از سپاه است چرا که هیچ وقت حسینی بودن  و یزیدی بودن در کنار هم نمیگنجد.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی افزود: از نظر جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران هر پایگا هایی آمریکایی مسقر در منطقه غرب آسیا ، مقرّ تروریستی است و اقدام متناسب با تروریستها انحام خواهد شد.

سردار گفت:اتفاق دردناک سیل در کشور و خسارات ناشی از آن در کنار نزولات آسمانی ناشی از عدم توجه و سهل انگاری متولیان در این حوزه است که موجب شد رحمت الهی به مشکلی برای مردم دچار شد.

سردار شهسواری بیان کرد:آذربایجان غربی در اولین روز سیل در کشور با بسیج تمام امکانات ضمن کمک رسانی به مردم  سیل زده تعدادی گروه جهادی ،آشپزخانه و نانوایی در منطقه سیل زده #معمولان مستقر کرده که روزانه ۵۰۰۰ عدد غذا به سیل زدگان خدمات میدهد.  

وی افزود:نیروهای مسلح و سپاه که وظیفه صیانت و دفاع از دستاوردهای انقلاب  دارند و در هر کجا که مشکلی برای نظام و مردم عزیز پیس بیاید  عزمها را جازم نموده و آماده  خدمتگذاری برای مردم عزیز هستند

وی بیان کرد:۲۰۰۰ نفر از نیروهای بسیحی اعلام آنادگی کردن که در قالب گروههای جهادی برای کمک به مردم سیل زده به مناطق اعزام شوند و در صورت نیاز و اعلام مسئولین مربوطه اقدام خواهیم کرد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵:۳۲

شناسه خبر: 76988

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب