حمایت های پارک علم و فناوری کرمانشاه؛

در نشستی به دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی معرفی شد

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از کرمانشاه، مدیر مرکز رشد کشاورزی  پارک علم و فناوری کرمانشاه خدمات و حمایت های  این مجموعه را در حوزه کشاورزی  به دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی معرفی کرد.
 

 پیرو تفاهم نامه  بین پارک علم و فناوری کرمانشاه با پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه رازی اولین نشست توجیهی دانشجویان پردیس جهت آشنایی با خدمات پارک علم و فناوری در سالن سمعی و بصری با حضور اعضای هیات علمی و دانشجویان این گروه برگزار شد.


در این جلسه مهندس شهاب خوش خوی مدیر مرکز رشد کشاورزی پارک علم و فناوری  کرمانشاه به معرفی خدمات  مرکز رشد کشاورزی پارک و نیز برخی از شرکت ها و واحدهای فناور تحت حمایت مرکز رشد کشاورزی پارک پرداخت و دانشجویان  را به خلق ایده های نو با قابلیت تجاری سازی در حوزه کشاورزی دعوت کرددر ادامه مهندس  نسترن کاظمی مدیر دفتر جذب و پذیرش پارک  علم و فناوری کرمانشاه روند پذیرش دانشجویان و اساتید را برای ثبت ایده و جذب در مرکز رشد کشاورزی را بصورت عملی با یکی از دانشجویان صاحب ایده مرور و تشریح نمود.


همچنین دکتر حیدر ذوالنوریان از مشاوران مرکز رشد کشاورزی ، ضمن تشریح برخی از ایده های پذیرش شده ، از دانشجویان خواست که با توجه به نیازهای فراخوان بخش کشاورزی، ایده های جدید مطرح نماید که در نتیجه آن مشکلی از چالش های این بخش در استان و کشور حل شود و تولید و اشتغال پایدار را در زمان دانشجویی و پس از فارغ التحصیلی به همراه خواهد داشت.


در پایان مقررشد جهت آشنایی بیشتر دانشجویان با واحد های فناور، مرکز رشد کشاورزی برای دانشجویان پردیس، تور فناوری و کارگاه آموزشی برگزار شود.

 

انتهای پیام

زمان انتشار: سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰:۱۰

شناسه خبر: 78160

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب