نهمین رویداد استارتاپ گرایند شیراز با حضور آقای فو خبرگزاری علم و فناوری - نهمین رویداد استارتاپ گرایند شیراز با حضور آقای فونت ایران

نهمین رویداد استارتاپ گرایند شیراز با حضور آقای فونت ایران

نهمین رویداد استارتاپ گرایند شیراز با حضور آقای فونت ایران در چهارشنبه ۵ تیرماه در محل اتاق بازرگانی شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ نهمين رويداد استارت آپ گرايند شيراز  توسط جامعه كسب و كار شيراز و با حمايت اداره كل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان و اتاق بازرگاني، کشاورزی، صنعت،  معدن و تجارت فارس  برگزار مي گردد.

 

مهرداد سهرابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از شیراز درمورد این رویداد توضیح داد: استارت آپ گرايند یک رویداد و گردهمايي می باشد که بیش از یکسال است ، به صورت ماهانه برگزار مي شود و با دعوت از افراد کارآفرین در حوزه های مختلف به خصوص حوزه های استارتاپی، سعی در معرفی این عزیزان به جامعه ی جوان و علاقمند به کسب وکارهای جدید مي شود تا قصه پیدایش، شکست و رشد کسب و کارها را از زبان این کارآفرینان بشنوند و با تقویت ارتباطات خود و شبکه سازی با افراد مختلف با دیدگاهای متفاوت آشنا شوند.

مدیرکل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان فارس در ادامه عنوان کرد: در اين رويداد تفکر سیستمی بین افراد جامعه نهادینه خواهد شد و ایده های خود را مطرح مي کنند، ایده های که شاید در آینده گره اي از مشکلات جامعه را بگشاید و یا بتوانند با هم افزایی هر چه بیشتر، گسترش دانش و رشد جامعه کارآفرینی شغل ، شریک کاری ، تیم مناسب و… را بیابند و این چنین بتوانیم نقشی هرچند کوچک در رشد و گسترش جامعه کارآفرینی شهرمان داشته باشیم.

وی درمورد مهمان این برنامه تصریح کرد: اين بار در نهمين رويداد استارت آپ گرايند شيراز ميزبان مسلم ابراهیمی آقاي فونت ايران ( بنيانگذار فونت ايران ) هستيم.

 

به گفته این مقام مسئول نهمين رويداد استارت آپ گرايند شيراز روز چهارشنبه 5 تيرماه 98 ساعت 17 الي 21

در محل سالن اجلاس اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي استان فارس ( خيابان قصرالدشت، كوچه 73 الف ) با اجرای حامد تكميل، بنيانگذار جامعه كسب و كارهاي اينترنتي شيراز و سخنرانی و مهمان ویژه مسلم ابراهیمی ، آقای فونت ایران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از فارس؛ فونت ایران یک فروشگاه فونت فارسی است، که در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. فونت های تولید شده توسط این مجموعه طی چند سال توانست چهره وب و اپلیکیشن های موبایل فارسی را تغییر دهد و اساس کار فروشگاه فونت ایران رعایت داوطلبانه کپی رایت فونت فارسی توسط کاربران است.

 

این وبسایت برای دستیابی به دو هدف اصلی تلاش می‌کند:

1.       ارتقاء سطح کیفی فونت‌های فارسی.

2.       سرو سامان دادن به وضعیت حقوقی فروش فونت در ایران.

فونت ایران در آذرماه ۱۳۹۴ به عنوان یک ایده تجاری دانش بنیان توسط پارک علم و فناوری استان فارس مورد تایید قرار گرفته است تا با استقرار در مرکز رشد واحد‌های فناوری دوره رشد خود را آغاز نماید.

این شرکت در اسفندماه ۱۳۹۵ به عنوان یکی از شرکت‌های فناور برتر وابسته به پارک علم و فناوری استان فارس معرفی شد.

در جشنواره سرآمد سال ۱۳۹۵ که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود وبسایت فونت ایران در بخش ابزارهای تولید محتوی فارسی برگزیده شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

در جشنواره وب و موبایل سال ۱۳۹۷ وبسایت فونت‌ایران در گروه مارکت فایل‌های دیجیتال توانست در میان ۵ کاندید نهایی حضور داشته باشد.

علاقمندان جهت ثبت نام و شرکت در این رویداد کارآفرینی می توانند به آدرس اینترنتی https://evand.com/events/9th-shirazbc مراجعه نمایند.

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲:۵۴

شناسه خبر: 78366

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب