چمران شهری بدون مرکز درمانی؛ مردم باید برای درمان خبرگزاری علم و فناوری - چمران شهری بدون مرکز درمانی؛ مردم باید برای درمان چند کیلومتر را طی کنند!
امام جمعه شهر چمران:

چمران شهری بدون مرکز درمانی؛ مردم باید برای درمان چند کیلومتر را طی کنند!

امام جمعه شهر چمران گفت: این شهر هم اکنون مرکز درمانی شبانه روزی ندارد و نزدیک ترین محل درمانی به این شهر چندین کیلومتر با شهر فاصله دارد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، جلسه شورای اداری شهرستان ماهشهر با حضور مسئولان محلی این شهرستان و شهرهای تابعه به ریاست فرماندار برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سید منتصر هاشمی امام جمعه شهر چمران در سخنانی برخی از مشکلات این شهر را برشمرد و خواستار رفع این معضلات شد.

وی با اشاره به بی مهری مدیران اظهار کرد: برخی از مسئولان شهرستان بندر ماهشهر به مشکلات شهر چمران و صحبت های بنده توجه نمی کنند در صورتی که ما این مشکلات را بارها به گوش آن ها رسانده ایم.

امام جمعه شهر چمران افزود: بارها تذکر و گفت وگو با مسئولان درباره مشکلات شهر چمران صورت گرفته است اما اقدامی در این زمینه انجام نمی شود که ما مجبور هستیم مشکلات را از تربیون نماز جمعه در شهر چمران بیان کنیم.

وی در ادامه عنوان کرد: مشکل بهداشت و درمان شهر چمران که با جان و مال مردم سر و کار داشته از جمله مشکلات است، همچنین کم بودن اعتبار سرانه ورزشی شهر چمران با توجه به استعدادها و ظرفیت های جوانان از اصلی ترین مشکلات این شهر خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی با اشاره به مشکلات مهم شهر چمران تصریح کرد: این شهر هم اکنون مرکز درمانی شبانه روزی ندارد و نزدیک ترین محل درمانی به این شهر چندین کیلومتر با شهر فاصله دارد.

وی تاکید کرد: اگر برای شهروندی در شهر چمران مشکلی درمانی به وجود بیاید باید چندین کیلومتر را برای مداوا طی کند که این مسئله نگران کننده است.

امام جمعه شهر چمران با اشاره به بی مهری برخی مسئولان به این شهر بیان کرد: مسئولان ارشد شهرستان بندر ماهشهر هیچ احساس مسئولیتی در قبال شهر چمران ندارند و هیچ اسمی از این شهر در جلسات مهم و حیاتی شهرستان برده نمی شود.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمی در پایان سخنان خود با اشاره به برخی نامه نگاری های اداری مسئولین بندر ماهشهر، یادآور شد: در برخی نامه های اداری هنوز از شهر چمران به عنوان شهرک یاد می شود که این بی مهری به این شهر بوده زیرا این شهر شهردار و شورا داشته و باید اسم آن درست قید شود.

شهر چمران یکی از شهرهای استان خوزستان است بیش از 20 کیلومتر با بخش مرکزی بندر ماهشهر فاصله داشته و تنها یک درمانگاه در این شهر مستقر است که در یک شیفیت فعالیت می کند که این مسئله سبب نارضایتی مردم این منطقه شده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲:۲۶

شناسه خبر: 78470

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب