برگزاری دوره آموزشی مشترک گروه های جهادی کرمان و یزد خبرگزاری علم و فناوری - برگزاری دوره آموزشی مشترک گروه های جهادی کرمان و یزد

برگزاری دوره آموزشی مشترک گروه های جهادی کرمان و یزد

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی برای توانمند شدن و انجام کار‌های تخصصی در جهت رفع نیاز‌ها و مسائل مردم باید آموزش‌های های لازم را بگذارنند

به گزارش خبرگزاری علم وفناوری از کرمان ناصر بهروز مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: از امروز دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به مدت سه روز میزبان ۱۲۰گروه جهادی بسیج دانشجویی از استان کرمان و یزد است.


وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شاخص های گروه های جهادی افزود:یکی از ضرورت های که در اردوهای های جهادی وجود دارد حل مباحث و مسایل مردم براساس مبانی صحیح علمی میباشد.


وی بیان کرد:برای اینکه گروه های جهادی براساس این مبانی توانمند و متخصص شوند باید آموزش های لازم و مورد نیاز را بگذرانند.که برای تحقق این اهداف طرحی با عنوان جهادگران شکل گرفته است.


بهروز با بیان اینکه بسیج دانشجویی استان کرمان به عنوان اولین مرکز شروع کننده این طرح در کشوراست، گفت:این طرح طی سه گام و با حضور اساتید کشوری در سال ۹۸برنامه ریزی و اجرایی شده است، گام اول باحضور مسیولین این گروه هاکه از امروز آغاز شده، گام دوم از منتخبین گام اول و در مهرماه با مسائل تخصصی تر و گام سوم هم از برترین های گروه ها در گام دوم در اواخر امسال برگزار می‌شود.


مسیول بسیج دانشجویی گفت:امروزه بسیاری از کارهایی که گروه های جهادی انجام میدهند برعهده برخی از نهادههای استانی که از آن شانه خالی می‌کنند.و می‌طلبد که این نهادهای پا به میدان عمل بگذارند.


در پایان این دوره سه روزه برای افراد شرکت کننده گواهی پایان دوره صادر می‌شود .


انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۹:۲۷

شناسه خبر: 78613

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب