کسب رتبه برتر در حوزه صنعت توسط شرکت دانش بنیان خبرگزاری علم و فناوری - کسب رتبه برتر در حوزه صنعت توسط شرکت دانش بنیان

کسب رتبه برتر در حوزه صنعت توسط شرکت دانش بنیان

رتبه برتربخش دانش بنیان حوزه صنعت در همایش برترین های صنعت و معدن سال ۹۸ به یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید و بومی سازی سیستم های هوشمند حمل و نقل تعلق گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان کرمان همایش یک روزه تجلیل از برترین های صنعت و معدن استان کرمان در محل اتاق بازرگانی با حضور دکتر مقیمی معاون صنعت وزارت صمت، مهندس مرتضوی  دبیر کل خانه صنعت معدن و تجارت ایران، دکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرمان و دکتر پور ابراهیمی عضو کمیسیون اقتصادی و  نماینده مردم  کرمان در مجلس شورای اسلامی، دکتر دهقان معاون استاندار کرمان، مهندس طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی استان برگزار و در 11 بخش از برترین های حوزه صنعت و معدن استان تجلیل شد. در بخش دانش بنیان حوزه صنعت، مهندس مجیدنورانی مسئول شرکت دانش بنیان در حوزه کنترل هوشمند حمل و نقل از پارک علم و فناوری کرمان حائز رتبه برتر گردید.

نورانی با اشاره به تاسیس شرکت تردد راهنما از سال  1385 با همکاری5نفر از نخبگان استان و حمایت های پارک علم و فناوری عنوان کرد:  شرکت در سال 1394موفق به اخذ رتبه دانش بنیان از کارگروه ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید.

صنعت گر برتر استان در حوزه صنعت دانش بنیان ادامه داد: این شرکت در زمینه سیستم کنترل هوشمند حمل و نقل  به عنوان واحد دانش بنیان نمونه  انتخاب و معرفی گردید وتاکنون 54 نفر به صورت مستقیم و 120نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال پایدار ایجاد نموده است.

وی در تشریح جزئیات فعالیتهای این واحد دانش بنیان  اظهار داشت: کار اصلی این شرکت بومی سازی سیستم های هوشمند حمل و نقل در جهت کنترل تصادفات شهری و جاده ای می باشد که قبلا از کشورهای اروپایی  به ایران وارد و ارز قابل توجهی را از کشور خارج می نمود.

این محقق ادامه داد: کلیه پروزه های هوشمند سازی جنوب شرق کشور(هرمزگان،سیستان بلوچستان و کرمان)توسط شرکت دانش بنیان تردد راهنما مستقر در پارک علم و فناوری استان کرمان انجام می گیرد و کلیه قطعات تولیدی پروژه  100درصد بومی و توسط جمعی از  نخبگان استان با تخصص های کامپیوتر، عمران، الکترونیک و مخابرات تولید می شوند.

زمان انتشار: شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۸:۵۶

شناسه خبر: 80101

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب