پیش از ظهر امروز انجام شد

بازدید رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور از دستاوردهای سازمان بسیج علمی مازندران

رئیس سازمان بسیج علمی و پژوهشی کشور پیش از ظهر امروز از دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری دکتر مهدی رحیمی پیش از ظهر امروز در حاشیه دیدار با مسؤولان سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران در نمایشگاه دستاوردهای سازمان بسیج علمی و پژوهشی مازندران حضور یافت و از نزدیک در جریان قابلیت‌های علمی و پژوهشی این سازمان قرار گرفته است.

دیدار با نخبگان و گفت‌وگو در ارتباط با طرح‌های به سرانجام رسیده از مهمترین محورهای دکتر رحیمی در دیدار با نبخگان استان مازندران بوده است.

در نمایشگاه دستاوردهای نخبگان بسیج علمی مازندران، دستگاه تبدیل شیرآب قدیمی به هوشمند،دستگاه رگ یاب، دستگاه سانترال با قابلیت ارتباط جی‌اس ام، محلول گیاهی افزایش عمر محصولات باغی، محلول گیاهی نگهدارنده گل‌های شاخ بریده، یخچال نگهداری واکسنژ، سیلرهای کیسه‌های خون، دستگاه کمپوست ساز خانگی، طراحی و تولید لایف رفت یک و چهار نفر به روش ولدینگ، سیستم نجات خلبان هواپیما و با یونسی 600 تن نیوتن و عملکرد اتوماتیک، دستگاه کنسول بازی، سلاح سبک هجومی، دستگاه توانبخشی وزرشی ایجاد کننده انعطاف و درجه زاویه 180، ربات تفکیک کننده رنگ و اجسام در صنایع نظامی و ربات تفکیک کننده رنگ و اجسام در صنایع نظامی عرضه شده است.

 انتهای پیام/

زمان انتشار: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸:۱۳

شناسه خبر: 80527

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب