تربیت شبکه انسانی ولایتمدار و جهادی هدف گروه جهادی خبرگزاری علم و فناوری - تربیت شبکه انسانی ولایتمدار و جهادی هدف گروه جهادی رضوان؛
مسئول گروه جهادی پزشکی رضوان:

تربیت شبکه انسانی ولایتمدار و جهادی هدف گروه جهادی رضوان؛

مسئول گروه جهادی پزشکی رضوان گفت: گروهی از طلاب و دانشجویان با هدف تربیت شبکه‌ای نیروی انسانی ولایت مدار و جهادی با رویکرد خدمت به مستضعفین راه اندازی شده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از خراسان جنوبی؛ سید حسین جعفری، مسئول گروه جهادی پزشکی رضوان در گفتگو با خبرگزاری اظهار داشت: مؤسسه جهادی رضوان سال 1386 در تهران با مدیریت آقای صابر زنده‌دل و توسط مؤسسه مردم نهاد در وزارت کشور ثبت شده است و گروهی از طلاب و دانشجویان با هدف تربیت شبکه‌ای نیروی انسانی ولایت مدار و جهادی با رویکرد خدمت به مستضعفین راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: از عمده فعالیت‌های این گروه جهادی در سالیان اخیر خدمت رسانی به مردم خراسان جنوبی در شهرستان نهبندان بخش میقان و شاهکوه و همچنین روستاهای مرزی نهبندان است

.

جعفری در رابطه با افراد حاضر در گروه جهادی پزشکی رضوان، عنوان کرد: در این گروه که از تاریخ دوم شهریور در شهرستان زیرکوه روستای مرزی همت آباد مستقر شدند، یک تیم کامل دندانپزشکی به تعداد ۱۳ نفر دارای تخصص‌های جرم گیری، کشیدن، عصب کشی و ترمیم دندان و ۹ نفر دیگر شامل پزشک عمومی، فیزیوتراپ، تغذیه، تیم مامایی و روان شناس برای خدمت به اقشار ضعیف جامعه در این خطه از خاک کشور عزیزمان حضور دارند.

مسئول گروه جهادی پزشکی رضوان در ادامه افزود: از نظر مالی تحت حمایت نهاد و سازمان خاصی نیستیم ولی در راه اندازی گروه‌های جهادی از طرف بسیج سازندگی سپاه مورد حمایت قرار می‌گیریم.

 

جعفری درپایان بیان کرد: خدمت رسانی این پزشکان در تاریخ هفتم شهریور به پایان رسید و ما به دنبال شناسایی منطقه‌ی جدیدی در خراسان جنوبی هستیم که در آینده برای خدمت رسانی اعزام شویم.

وی با بیان اینکه موسسه‌ی جهادی پزشکی رضوان در هر سال ۲ بار گروه جهادی به مناطق محروم اعزام می کند ادامه‌ داد: یک گروه در ایام عید شامل ۱۵۰ نفر از طلاب و دانشجویان در زمینه های فرهنگی آموزشی، اشتغالزایی، سازندگی و یک گروه در تابستان راه اندازی می‌گردد شامل ۳۵ نفر پزشک که در عرصه‌های پزشکی و فرهنگی خدمت رسانی می‌کنند.

 

زمان انتشار: چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰:۵۹

شناسه خبر: 80943

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب