ویژه برنامه‌های آغاز سال تحصیلی برای ورودی‌های جدی خبرگزاری علم و فناوری - ویژه برنامه‌های آغاز سال تحصیلی برای ورودی‌های جدید دانشگاه شریف

ویژه برنامه‌های آغاز سال تحصیلی برای ورودی‌های جدید دانشگاه شریف

دانشگاه صنعتی شریف طبق روال هر ساله، ویژه برنامه‌های متنوعی را در روز دوم مهرماه برای دانشجویان جدید و خانواده‌هایشان در نظر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری به نقل از روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشگاه صنعتی شریف با تشکیل ستاد استقبال از ورودی‌های جدید و به منظور آشنایی آنها با دانشگاه، دانشکده‌ها، رشته‌ها و اساتید خود، برنامه‌های متنوعی چون «ویژه برنامه خانواده‌ها»، «شریف سلام» و «اردوی استان98» را تدارک دیده است.
در روز سه شنبه دوم مهرماه سال جاری، برنامه «شریف‌گردی» برای خانواده‌ها برگزار می‌شود و هر یک از دانشکده‌ها و مراکز مهم دانشگاه، مسئولیت ارائه محتوای معرفی فعالیت‌ها و کلیات مربوط به موضوعات تحت پوشش خود را بر عهده دارند.
در ادامه، برنامه "شریف سلام" برای دانشجویان و والدینشان در سالن استاد جباری اجرا خواهد شد. جزئیات بخش‌های گوناگون این روز، به نحوی تنظیم شده است که اولین حضور خانواده به همراه دانشجویان، به خاطره‌ای به یادماندنی تبدیل شود.
با پایان برنامه "شریف سلام"، دانشجویان با خانواده‌هایشان خداحافظی خواهندکرد و سفر خود را به مشهد مقدس آغاز می‌کنند تا بعد از زیارت امام رضا (ع) دوران دانشجویی خود را در دانشگاه صنعتی شریف آغاز نمایند.
اردوی ورودی‌ها همه ساله برای دانشجویان جدید مقطع کارشناسی در بدو ورود به دانشگاه برگزار می‌شود تا نو دانشجویان ضمن آغاز تحصیل خود با زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، چند روزی را در خارج از تهران و در کنار اساتید، هیات رئیسه، دانشجویان سال بالاتر و دوستان هم دوره‌ای خود بگذرانند.
اردوی امسال با محتوای فرهنگی، آموزشی و تفریحی طی روزهای 2 الی 6 مهرماه سال جاری در مشهد مقدس برگزار خواهد شد. در «اردوی آستان 98» برنامه‌های متنوعی همچون "شریف دمو" با محوریت آرمان، معنویت و زندگی، " شریف تاک" با محوریت انتقال تجربه افراد موفق شریفی، " چای با استاد " برنامه‌ی صمیمانه با اساتید دانشکده‌ها، " برنامه‌ی خوابگاهی‌ها" با موضوع زندگی خوابگاهی، معرفی خوابگاه و برنامه‌های تفریحی و... برنامه ریزی شده است.

زمان انتشار: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷:۱۳

شناسه خبر: 81193

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب