حفیظی از برگزاری دوره توانمندسازی دبیران آمادگی دفاعی مدارس استان تهران خبر داد

دبیران درس آمادگی دفاعی مدارس مروج فرهنگ مقاومت و عزت خواهند بود

رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران از برگزاری دوره توانمندسازی دبیران درس آمادگی دفاعی مدارس استان تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان تهران؛ رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران از برگزاری دوره توانمندسازی دبیران درس آمادگی دفاعی مدارس استان تهران خبر داد.

حفیظی خاطر نشان کرد این دوره به صورت ضمن خدمت و مختص دبیران درس آمادگی دفاعی است که در مقطع متوسطه تدریس میشود.
وی افزود اکنون بالغ بر ۸۰۰ نفر از دبیران و فرهنگیان دغدغه مند در شهرستانهای استان تهران به تدریس این درس مشغول هستند که سعی شده در قالب یک دوره چندروزه برخی از مبانی و اهداف این درس بازخوانی شده و معلمین عزیز با آمادگی و گفتمان واحد در عرصه تعلیم و تربیت حاضر شوند.


حفیظی ادامه داد یکی از موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گرفته و از به غفلت سپردن آن جلوگیری نمود انتقال مفاهیم، معارف و فرهنگ غنی دفاع مقدس به نسل نوجوان و دانش آموز است که همواره این فرهنگ به عنوان یک هویت پر افتخار موجب پیشرفت و اعتلای کشور  بوده است. جوان و نوجوان ما باید بداند اگر امروز با همان روحیه و انگیزه دوران دفاع مقدس در عرصه های علمی، فرهنگی، اقتصادی و... نقش آفرینی کند فتح الفتوحی دیگر در خودکفایی و استقلال کشور رقم خواهند زد.
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران در پایان افزود نظام آموزش و پرورش بایستی علاوه بر پرداختن به سرفصل های آموزشی در پرورش و تربیت جوانان باانگیزه، بانشاط، کارآمد و انقلابی تلاش نماید.

زمان انتشار: شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱:۰۳

شناسه خبر: 82757

مطالب مرتبط :
دوره توانمندسازی دبیران درس آمادگی دفاعی مدارس استان تهران

گزارش تصویری

دوره توانمندسازی دبیران درس آمادگی دفاعی مدارس استان تهران برگزار شد

به همت سازمان بسیج دانش آموزی استان تهران دوره توانمندسازی دبیران درس آمادگی دفاعی مدارس استان تهران در شهر ری برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب