رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد:

کسب رتبه جهانی دانشمند‌ شهرکردی نشان از قدرت علمی ایران است

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد گفت: کسب رتبه جهانی توسط پروفسور مسعود فرزانه‌ دهکردی یکی از دانشمندان شهرکردی قدرت علمی ایران را در جهان به نمایش گذاشته است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری شهرکرد؛ حیدر علیپور رئیس شورای شهر شهرکرد با اشاره به کسب موفقیت دانشمند شهرکردی در کانادا اظهار داشت: کسب افتخارات جهانی توسط پروفسور مسعود فرزانه‌دهکردی، نشانه بالا آوردن پرچم سفید در دنیا است و این بدان معناست‌ که هیچگاه ایران به دنبال جنگ نبوده و نیست و به صلح جهانی می‌اندیشد و دارای توان علمی و اقتصادی با قدمت و تاریخچه چند هزارساله است.

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد با بیان اینکه ما به‌عنوان نمایندگان مردم در پارلمان شهری از تجارب ارزنده اساتید و دانشجویان علمی در زمینه‌های مختلف شهری باید استفاده کنیم، بیان کرد: حمایت از افراد فرهیخته و دانشمند در جامعه ضروری است، چراکه اگر بخواهیم کشور را در مسیر رشد و توسعه قرار دهیم باید با تمام توان از دانشمندان و دانشجویان در کشور حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه همه‌جانبه کشور جز با توسعه علمی امکان‌پذیر نیست، اضافه کرد: قهرمانان علمی در حقیقت پیام‌آوران اصلی توسعه یک کشور محسوب‌ می‌شوند.

علیپور با اشاره به کسب موفقیت‌های دانشگاه شهرکرد تصریح کرد: کسب افتخارات دانشگاه شهرکرد هم مایه افتخار شهر شهرکرد است و این موفقیات امیدی را در دل جوانان این شهر به وجود آورده است.

 

انتهای پیام/۱۰۲۶

زمان انتشار: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۱:۱۶

شناسه خبر: 83033

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب