به همت مهندس محمدجواد روستاپیشه و با حمایت مادی و خبرگزاری علم و فناوری - به همت مهندس محمدجواد روستاپیشه و با حمایت مادی و معنوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، تصفیه آب به روش RO با موفقیت صورت پذیرفت.
تصفیه آب به روش RO:

به همت مهندس محمدجواد روستاپیشه و با حمایت مادی و معنوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، تصفیه آب به روش RO با موفقیت صورت پذیرفت.

مهندس محمدجواد روستاپیشه، از اعضاء کارگروه خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز از موفقیت تصفیه آب به روش RO خبر داد.

مهندس روستاپیشه عضو کارگروه خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، خبر از تصفیه آب به روش RO به عنوان یکی طرح های حمایتی مرکز حمایت از طرح ها و پروژه های سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری البرز داد.

وی افزود: آب مورد نیاز به اندازه کافی و کیفیت مطلوب برای ادامه حیات بشری بسیار ضروری است. انسانها از همان ابتدا به اهمیت فراوان آب پی برده بودند و تمدنها پیرامون منابع آبی به وجود آمده اند که علاوه بر تامین نیازهای حیاتی قادر به رفع نیازهای کشاورزی و حمل و نقل بوده اند، ولی با افزایش جمعیت بشر و به دلیل عدم وجود منابع آبی سالم در مکان های مختلف دنیا، نیاز به فرآیند تصفیه آب در همه زمان ها مورد توجه واقع می شد.

روستاپیشه گفت: حتی انسان های اولیه از طریق حواس فیزیکی نظیر بینایی و چشایی و بویایی کیفیت آب را می سنجیدند تا بتوانند قابل مصرف بودن آب را بررسی کنند. پس ما برآن شدیم تا یکی از فناوری های تصفیه آب را پیاده سازی کنیم تا بتوان پساب های خانگی و صنعتی را با این فناوری تصفیه کرد.

این طرح در تصفیه پسآب خانگی و صنعتی تصفیه پسآب خانگی و صنعتی کاربرد دارد.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰:۳۲

شناسه خبر: 83117

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب