به همت دکتر احمد ثمریها و با حمایت مادی و معنوی سا خبرگزاری علم و فناوری - به همت دکتر احمد ثمریها و با حمایت مادی و معنوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، نانو سیلیس با موفقیت به تولید رسید.
تولید نانو سیلیس:

به همت دکتر احمد ثمریها و با حمایت مادی و معنوی سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، نانو سیلیس با موفقیت به تولید رسید.

دکتر احمد ثمریها، از اعضاء کارگروه خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز از تولید نانو سیلیس خبر داد.

دکتر ثمریها عضو کارگروه خانه نخبگان سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان البرز، خبر از تولید نانو سیلیس به عنوان یکی طرح های حمایتی مرکز حمایت از طرح ها و پروژه های سازمان بسیج علمی، پژوهشی وفناوری البرز داد.

وی افزود: نانو سیلیس ها به علت برخورداری از ساختار کریستالین و ایجاد دالان هایی می توانند موجب افزایش دوام کامپوزیت چوب پلاستیک در برابر اشتعال شده و قابلیت آتش‌گیری آن را کاهش دهند.

ثمریها گفت: در تهیه محصولات مورد کاربرد در صنایع نظامی که ارتباط مستقیم با آتش و حریق دارند مانند جعبه مهمات صنایع خودروسازی، صنایع هواپیماسازی، صنایع ساختمانی، صنایع کابینت سازی و دکوراسیون و فراورده های ورقه ای، محوطه سازی، استخرها، نمای ساختمان و ... کاربرد دارد.

این طرح در صنایع نظامی کاربرد دارد.

زمان انتشار: یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷:۴۸

شناسه خبر: 83120

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب