وقتی آبروی کودکان حفظ می شود/عملیات پارتیزانی سپاه خبرگزاری علم و فناوری - وقتی آبروی کودکان حفظ می شود/عملیات پارتیزانی سپاه پس از انتشار یک گزارش
بازتاپ یک گزارش:

وقتی آبروی کودکان حفظ می شود/عملیات پارتیزانی سپاه پس از انتشار یک گزارش

پیرو گزارش منتشر شده در خبرگزاری علم و فناوری مبنی بر چشم انتظاری  دانش آموزان نیازمند بجنوردی ، قرارگاه پیشرفت آبادانی از خرید و اهدای  لوازم تحریر ونوشت افزار  به ارزش ۱۵۰هزار تومان برای هر دانش آموز نیازمند خبر داد؛ خبری که توانست لبخند شیرینی را برلبان این دانش آموزان بنشاند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، ۸۰۰نفر از دانش آموزان نیازمند بجنوردی که به خاطر نداشتن نوشت افزار لازم ،فرم مدرسه ،کیف و کفش مناسب خاطره خوشی از زنگ مهر امسال نداشتند ،اکنون در آبان ماه رنگ مهر و محبت قرارکاه پیشرفت آبادانی سپاه خراسان شمالی، لبخند را بر لبان این دانش آموزان هدیه کرد.

 

پس از اینکه باخبر شدیم دانش آموزان نیازمند با لباس و کیف و کفش کهنه بدون لوازم تحریر سال تحصیلی خود را آغاز کردند.  موضوع مورد بررسی قرار گرفت و پس از شناسایی این دانش آموزان خبرنگار ما با قلم خود وارد عرصه شد.  


پیرو گزارش منتشر شده در خبرگزاری علم و فناوری مبنی بر چشم انتظاری  دانش آموزان نیازمند بجنوردی ، قرارگاه پیشرفت آبادانی از خرید و اهدای  لوازم تحریر ونوشت افزار  به ارزش 150هزار تومان برای هر دانش آموز نیازمند خبر داد؛ خبری که توانست لبخند شیرینی را برلبان این دانش آموزان بنشاند.


به گفته«   » مسئول قرارگاه پیشرفت آبادانی بسته های اهدایی از امروز بین دانش آموزان توزیع شده و توزیع بسته ها تا فردا ادامه دارد.
شایان ذکر است بیشتر این دانش آموزان از دهستان های گیفان، شیرین سو، حصارچه و راستقان هستند.

زمان انتشار: پنج شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵:۴۸

شناسه خبر: 83197

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب