خبرگزاری علم و فناوری

در شیراز برگزار می شود؛

اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید

اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس - شیراز در سالن های ملاصدرا ، سرو ، بهار و نرگس برگزار می شود .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری در شیراز؛ اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از تاریخ 13 لغایت 16 آذر ماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی فارس - شیراز در سالن های ملاصدرا ، سرو ، بهار و نرگس برگزار می شود .

برگزار کننده اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید شرکت مدیریت و توسعه فروغ افکار است و حامیان و متولیان برگزاری  این نمایشگاه استانداری فارس و سازمان صنعت معدن و تجارت استان می باشند.

از دیگر حامیان می توان از  جهاد کشاورزی، شرکت شهرک های صنعتی فارس، پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن شیراز، شرکت خدماتی شهرک صنعتی فارس و خانه صنعت معدن فارس نام برد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه قطع حلقه های وابستگی بنگاههای تولیدی به قطعات و مواد اولیه  وارداتی است.

از محورهای برگزاری نمایشگاه تولیدات ، ساخت داخلی با هدف قطع  حلقه های وابستگی به واردات و خروج ارز اعلام شده است.

محورهای فرعی این نمایشگاه صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی فلزی و غیر فلزی، صنایع خودرو و قطعات وابسته، کشاورزی ماشین آلات و صنایع وابسته، برق مخابرات و الکترونیک، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری و صندوق ها می باشد.

اولین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید از چهارشنبه 13 آبان ماه لغایت شنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۶ تا ۲۱ میزبان شرکت کنندگان و بازدید کنندگان می باشد.

 

خبرنگار: مهرآفرین وثوقی

انتهای پیام/

زمان انتشار: شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۰:۰۰

شناسه خبر: 83227

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب