درخشش فناوران دانشگاه در بین دانشگاه های علوم پزشک خبرگزاری علم و فناوری - درخشش فناوران دانشگاه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور

درخشش فناوران دانشگاه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور

فناوران دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در پنجمین فن بازار ملی سلامت خوش درخشیدند.


به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: عملکرد بی نظیر فناوران دانشگاه در بین دانشگاه های علوم پزشکی کشور قابل تقدیر و باعث افتخار است.
 دکتر کاوه حجت افزود: از بین ۲۵ ایده راه یافته به مرحله نهایی فن بازار، ۷ ایده به عنوان ایده های برگزیده توسط کمیته علمی انتخاب شد و در فن بازار ملی سلامت مورد تقدیر قرار گرفت.
 وی ، از اختراع مهندس «امین یونسی هروی»، عضو هیأت علمی دانشگاه به عنوان سومین ایده برگزیده در کشور خبر داد و اظهار داشت: با اهدای لوح و جوایز نقدی از این عضو هیأت علمی دانشگاه تقدیر شد.
 وی همچنین از اعلام آمادگی یکی از سرمایه گذاران برای حمایت از ایده «نگار  عبدالله زاده » دانشجوی بیوتکنولوژی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: از ایده این دانشجوی دانشگاه به عنوان تنها ایده مورد حمایت سرمایه گذاران با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.
 وی اظهار داشت: ۳۶ تیم دانشجویی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در رقابت توسعه کسب و کار و کار آفرینی در این فن بازار  شرکت داشتند که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در بخش دانشجویی مقام سوم کسب کردند و با لوح تقدیر وجوایز نقدی از آن ها تقدیر شد. 
شایان ذکر است، دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در فن بازار ملی سلامت به عنوان  تنها دانشگاه موفق به اخذ رتبه در همه حیطه ها شد.

زمان انتشار: سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۹:۵۲

شناسه خبر: 83303

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب