خبرگزاری علم و فناوری

به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی بسیج،

نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی در استان بوشهر برگزار می‌گردد

نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی بسیج، با رویکرد تولید محتواهای دیجیتال در محورهای ساخت انیمیشن، بازی ویژه پلتفرم اندروید و همچنین نرم افزار ویژه پلتفرم اندروید توسط سازمان فضای مجازی بسیج استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ نخستین رویداد تخصصی تولید محتوای فعالان فضای مجازی به مناسبت گرامیداشت چهل سالگی بسیج، با رویکرد تولید محتواهای دیجیتال در محورهای ساخت انیمیشن، بازی ویژه پلتفرم اندروید و همچنین نرم افزار ویژه پلتفرم اندروید توسط سازمان فضای مجازی بسیج استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار می‌گردد.

فرزاد سیمی، مسئول سازمان فضای مجازی بسیج استان بوشهر گفت: شرکت کنندگان در این رویداد  می‌توانند در بخش‌های نرم افزارهای ویژه تلفن همراه، بازی‌های ویژه تلفن همراه، پویا نمایی شامل انیمیشن ، استاپ موشن، موشن گرافیک، موشن کمیک، کات اوت  با یکدیگر به رقابت بپردازند.

مسؤول مرکز فضای مجازی بسیج استان بوشهر تصریح کرد: زمان اجرای این رویداد از دوم تا چهارم آذرماه سال جاری پیش‌بینی شده است و تیم‌ها از ساعت ۸ صبح در محل رویداد حضور خواهند داشت تا در ساعت ۹ دوم آذرماه به صورت همزمان در سراسر کشور به تولیدمحتوای ابلاغ شده تا ساعت ۹ چهارم آذرماه بپردازند.

سیمی هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی استعدادهای برتر بسیج در حوزۀ فضای مجازی عنوان کرد و افزود: استعدادهای موجود در استان باید شناسایی و سازمان دهی شوند و در تولید از طرح‌های و ایده‌های مطلوب آنها حمایت کنیم و در گرامیداشت چهل سالگی بسیج آثار فاخری را ارائه نمایند.

وی اضافه کرد: باتوجه به اینکه در این رویداد، تیم داوری 9 نفره نیز حضور دارند لذا سعی کردیم تا داورانی متعهد و مجرب را انتخاب کنیم و این داوران آیین نامه‌های خاصی متناسب با عناوین مشخص شده با رویداد تروین کرده‌اند و به صورت تمام وقت در این ۴۸ ساعت برای راهنمایی و هدایت تیم در خدمت آنها خواهند بود و در زمان اجرای رقابت و رویداد تیم‌ها را راهنمایی می‌کنند تا بهترین اثر تولید شود و شرکت کننده با معیارهای داوری آشنا شود؛ در این رویداد، شرکت کنندگان در یک رزمایش ۴۸ ساعته در زمینۀ تولید اثر براساس موضوع ابلاغ شده شده به تولید اثر به رقابت می‌پردازند و بهترین محصول از نظر تیم فنی و محتوایی مورد تایید قرار می‌گیرد.

سیمی افزود: این رویداد با همکاری سپاه امام صادق(ع)، صدا و سیمای استان، دانشگاه خلیج فارس، بنیاد ملی نخبگان استان و پارک علم و فناوری استان و حوزه هنری برگزار خواهد شد.

گفتنی است: تیم‌های برتر این رویداد علاوه بر دریافت جوایز ارزنده و نفیس، در مرحله نهایی رویداد ملی تولید محتوای بسیج که در اواسط زمستان سال جاری برگزار خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت «www.bushehr.bmn.ir» و «www.bushehrmajazi.ir»مراجعه نمایند.

انتهای پیام/حسینی مفرد

زمان انتشار: پنج شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷:۵۱

شناسه خبر: 83378

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب