مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری خبر داد

تقویت ارتباط با نخبگان گردشگری در چهارمحال و بختیاری

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری گفت: ارتباط با نخبگان گردشگری در این استان تقویت خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از چهارمحال و بختیاری مهرداد جوادی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان روز شنبه در نشست اتاق فکر گردشگری اظهار کرد: افزایش ارتباط با نخبگان و ارتقای کمی و کیفی استفاده از نظرات علمی نخبگان باعث تحول در رونق گردشگری می‌شود.

 

وی افزود: استفاده از نوآوری جوانان نخبه، جذب ایده‌ها و ارائه راهکارهای علمی و کارشناسی برای ایجاد رونق و تقویت بخش گردشگری جزء برنامه‌های اولویت‌دار اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری قرار دارد.

 

جوادی تصریح کرد: شناسایی و رفع مشکلات راهبردی حوزه گردشگری چهارمحال و بختیاری می‌تواند در رونق گردشگری سطح ملی مؤثر باشد.

 

وی ادامه داد: چهارمحال و بختیاری برای رونق حوزه گردشگری از ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و جاذبه‌های گردشگری، طبیعی و عشایری بکر و دست‌نخورده‌ای برخوردار است.

 

لازم به ذکر است مسئولان و کارشناسان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی چهارمحال و بختیاری، بنیاد نخبگان، اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی، جامعه هتل‌داران، جامعه دانشگاهی و دفاتر خدمات مسافرتی استان اعضای اتاق فکر گردشگری این استان هستند.

 

انتهای پیام/۱۰۲۶

زمان انتشار: شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸:۱۲

شناسه خبر: 83428

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب