با صدور بیانیه ای تاکید شد

ایستادگی ارتش برای حفظ دستاوردهای نظام در مقابل هر گونه تعدی و تجاوز دشمنان

ارتش جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از مردم شریف و حفظ دستاوردهای نظام در مقابل هر گونه تعدی و تجاوز دشمنان با تمام قدرت ایستاده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، ارتش جمهوری اسلامی ایران به دنبال حوادث روزهای گذشته، بیانیه ‌ای صادر و اغتشاشات اخیر را محکوم کرد.

در این بیانیه بر ایستادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای حفظ دستاوردهای نظام در مقابل هر گونه تعدی و تجاوز دشمنان تاکید شد.

متن کامل بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران به شرح زیر است:

بسم ‌الله ‌الرحمن ‌الرحیم

همزمان با تمرکز بر استمرار امنیت و آرامش در میهن عزیزمان و ضرورت روشنگری مردم از دسیسه‌ ها و توطئه ‌های از پیش طراحی شده دشمنان نظام، ضرورت دارد هوشیاری و ارتقاء آمادگی‌ ها برای مقابله با هرگونه توطئه ‌ای که امنیت مرزهای ایران اسلامی را تهدید کند مورد توجه قرار گیرد.

دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی از چهار دهه پیش تا کنون در جهت فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ تلاشی فروگذار نکرده ‌اند و همواره با نقشه ‌های متعدد درصدد تحقق این خیال خام بوده‌ اند.

در مقطعی که جبهه مقاومت با غلبه بر تروریسم دست ‌ساخته و مورد حمایت آمریکا فصل جدیدی از پیروزی ملت ‌های مسلمان منطقه را رقم زده و جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه در مقابل فشار حداکثری دشمن مقاومت کرده و دشمن را در موضع ضعف و استیصال قرار داده است، کینه ورزان و دشمنان زخم خورده اسلام و انقلاب به فتنه جدیدی علیه انقلاب روی آورده ‌اند و با بهره‌ گیری از تمامی عده و عٌده و افراد مزدور و یا فریب خورده و رسانه‌ های شیطانی به مقابله با انقلاب اسلامی ایران برخاسته‌اند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران با عنایت به تدابیر روشنگرانه فرماندهی معظم کل قوا در پیش بینی فتنه‌ های دشمنان و راهبرد‌ها و راهکار‌های مقابله با آن، یکی از مهمترین ضروریات امروز را مراقبت از توطئه ‌هایی می‌داند که امنیت مرزهای زمینی، هوایی و دریایی را تحت تأثیر قرار ‌دهد.

همچنین ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تحسین مقاومت و بصیرت بی نظیر ملت شریف ایران اسلامی در مقابل فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم ‌های ظالمانه استکبار تاکید می ‌کند، فرزندان ملت در ارتش ضمن محکومیت حرکات مذبوحانه دشمنان در حوادث اخیر و ابراز خشنودی از اهتمام مردم و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) و تلاش دستگاه ‌های حاکمیتی و نهادهای انتظامی و امنیتی در فرونشاندن این توطئه، آمادگی و هوشیاری کامل دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران را با حفظ و ارتقای آمادگی‌ های دفاعی، اصلی اجتناب ناپذیر برای همگان دانسته و یادآور می ‌شود در این راه و برای صیانت از مردم شریف و حفظ دستاوردهای نظام در مقابل هر گونه تعدی و تجاوز دشمنان با تمام قدرت ایستاده است.

انتهای پیام/

زمان انتشار: سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷:۰۸

شناسه خبر: 83458

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب