تجلیل از بسیجیان نخبه و نوآور/برپایی نمایشگاه دستا خبرگزاری علم و فناوری - تجلیل از بسیجیان نخبه و نوآور/برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج
معاون فرهنگی سپاه خوزستان خبر داد

تجلیل از بسیجیان نخبه و نوآور/برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج

معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان گفت: به مناسبت هفته بسیج از بسیجیان نخبه و نوآور استان خوزستان تجلیل می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان خوزستان، حجت ‌الاسلام والمسلمین سید امیر میرعلایی، معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان به منظور تشریح برنامه های هفته بسیج در جمع خبرنگاران خبرگزاری ها و رسانه های گروهی حضور یافت.

وی با بیان اینکه بسیج امروز در میان هر قشری تکلیف خود را نسبت به انقلاب انجام می ‌دهد، تصریح کرد: بر اساس تعبیر رهبر معظم انقلاب هر کس که دلش برای این انقلاب و مردم می ‌تپد، جزو آحاد بسیج قرار می‌گیرد.

دیدار فرماندهان و بسیجیان با نماینده ولی فقیه

معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان در ادامه به برخی از برنامه ‌های محوری و شاخص هفته بسیج اشاره کرد و گفت: در روز اول، دیدار فرماندهان و بسیجیان با نماینده ولی فقیه و در سطح استان با ائمه جمعه در سراسر خوزستان انجام می شود.

وی اضافه کرد: همچنین جمعی از بسیجیان استان خوزستان در برنامه سراسری میثاق با ولایت که دیدار جمعی از بسیجیان کشور با رهبر معظم انقلاب است حضور می ‌یابند و به زیارت ایشان می روند.

 حجت ‌الاسلام والمسلمین میرعلایی بیان کرد: همچنین نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان در مصلای مهدیه امام خمینی اهواز واقع در اتوبان آیت الله بهبهانی همزمان با هفته بسیج برگذار می شود.

وی در همین ارتباط توضیح داد: نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان روز پنج‌ شنبه ۳۰ آبان ماه افتتاح می ‌شود که به مدت یک هفته برای بازدید عموم برپا است.

ارائه خدمات رایگان در درمانگاه‌ های بسیج

معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان عنوان کرد: در نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان بخشی از خدمات بسیج در حوزه سازندگی، خدمات رسانی به مردم، اقتصاد مقاومتی، خانواده، سبک زندگی و ... به نمایش در خواهد آمد.

حجت ‌الاسلام والمسلمین میرعلایی عنوان کرد: علاقه مندان می توانند در طول برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج استان خوزستان همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از آن بازدید نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود غبارروبی از مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران و سخنرانی فرماندهان پیش از خطبه ‌های نماز جمعه شهرهای مختلف را از دیگر برنامه های هفته بسیج در استان خوزستان اعلام کرد و گفت: همچنین در این هفته از بسیجیان نخبه و نوآور استان خوزستان تجلیل می شود.

معاون فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان یادآور شد: همچنین خدمات رایگان در درمانگاه‌ های بسیج در سراسر استان ارائه می شود.

رونمایی از چهل موشن ‌گرافی از دستاوردهای بسیج

وی با بیان اینکه مسابقه بازخوانی بیانیه گام دوم انقلاب از دیگر برنامه‌ های هفته بسیج در خوزستان است، تصریح کرد: همچنین چهل موشن ‌گرافی یک دقیقه‌ ای دستاوردهای بسیج به نام «بدون بن‌بست» نیز تولید شده است نیز رونمایی می‌شود.

حجت ‌الاسلام والمسلمین میرعلایی خاطرنشان کرد: در این موشن ‌گرافی‌ ها خدمات بسیج در عرصه‌ های پزشکی، اقتصاد مقاومتی، سازندگی و موضوعات دیگر معرفی می ‌شوند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۸:۱۵

شناسه خبر: 83459

مطالب مرتبط :
نشست خبری معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران

گزارش تصویری

نشست خبری معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران

به مناسبت هفته بسیج نشست خبری معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه حضرت سیدالشهدا استان تهران با حضور در خبرگزاری فارس برگزار شد.

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب