آموزش فضیلت های روانشناختی، اولویت اصلی در کاهش آس خبرگزاری علم و فناوری - آموزش فضیلت های روانشناختی، اولویت اصلی در کاهش آسیبهای روانی
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری:

آموزش فضیلت های روانشناختی، اولویت اصلی در کاهش آسیبهای روانی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت :آموزش فضیلت های روانشناختی و توانمند سازی روانی اجتماعی به عنوان یکی ازاولویت های اصـلی آموزش و پرورش در کاهش آسیبهای روانی – اجتماعی است .

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ فرج الله اعرابی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت :آموزش فضیلت های روانشناختی و توانمند سازی روانی اجتماعی به عنوان یکی ازاولویت های اصـلی آموزش و پرورش در کاهش آسیبهای روانی – اجتماعی است .

وی تصریح کرد:  با توجه به ضـرورت توانمند سازی روانی اجتماعی به عنوان یکی ازاولویت های اصـلی آموزش و پرورش  در کاهش آسیبهای روانی - اجتماعی دانش آموزان و همچنین به منظور محقق نمودن راهکار 7-3 سند تحول بنیادین آموزش وپرورش مبنی بر ارائه خدمات مشاوره ای-تربیت درکلیه سطوح تحصیلی برای افزایش سلامت جسمی و روحی دانش آموزان لازم به برگزاری کارگاه آموزشی در این راستا است.

وی با اشاره به اینکه  مشاوران  جایگاه ویژه  ای در تربیت  آموزش و پرورش دارند بیان داشت:  شناسائی  نیازهای آموزشی دانش آموزان  و آموزش فضیلت های انسانی، اعتدال ،مهر ورزی و ... یکی  از اولویت های اصلی مشاوران است.

انتهای پیام/1020ج

زمان انتشار: جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶:۱۰

شناسه خبر: 83499

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب