فعالیت سازمان بسیج علمی مازندران دائم رو به پیشرف خبرگزاری علم و فناوری - فعالیت سازمان بسیج علمی مازندران دائم رو به پیشرفت است/حمایت ویژه سپاه کربلای مازندران از نخبگان علمی
فرمانده سپاه کربلای مازندران:

فعالیت سازمان بسیج علمی مازندران دائم رو به پیشرفت است/حمایت ویژه سپاه کربلای مازندران از نخبگان علمی

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه فعالیت علمی بسیج علمی به هیچ وجه متوقف نشده است، گفت: پیشرفت دائمی در فعالیت سازمان بسیج علمی مشاهده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران سردار محمد حسین بابایی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری با تاکید بر لزوم حمایت از نخبگان، اظهار کرد: در ارتباط با لزوم حمایت از نخبگان نباید بحث کرد.

وی خاطر نشان کرد: کشور ما بنا دارد به استقلال و خودکفایی کامل برسد و این موضوع طی این سال‌ها به اثبات رسیده است، دشمنان و بیگانگان مایل نیستند که ما روی خودمان بیاستیم.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه ایران بازار هدف بسیار بزرگی برای کشورهای مختلف دنیا است، افزود: همه آنها تلاش دارند که کشور ما مصرف کننده باقی بماند به همین دلیل علاقه‌ای به پیشرفت و توسعه کشور ما ندارند.

وی اضافه کرد: در کشور ما هیچ گره‌ای وجود ندارد که به دست مبتکرین و مخترعین این کشور باز نشود این موضوع را محکم اعلام می‌کنیم.

بابایی با اشاره به تولید فازمتر کنترل از راه دور که توسط یکی از نخبگان مازندرانی ساخته شده و مورد حمایت مسؤولان دولتی قرار نگرفته است، افزود: مدیران استانی تنها به دلیل اینکه تولید داخل هست نسبت به خرید این محصول اقدام نمی‌کنند.

وی یادآور شد: اگر مشکلی در عدم حمایت از نخبگان وجود دارد به دلیل نوع نگاه مسؤولان استانی است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران در واکنش به این سؤوال خبرنگار علم و فناوری که شما به عنوان یک مسؤول چه پیگیری‌های برای حمایت از این نخبه در دستور کار خودتان قرار می‌دهید، بیان کرد: برگزاری نمایشگاه و ایجاد ارتباط بین تولید کننده و جامعه هدف بنا داریم که این گره را بازکنیم.

وی با اعلام اینکه رایزنی‌های جدی‌تری در این زمینه انجام می‌دهیم، یادآور شد: برخی از نخبگانی که از این مجموعه مورد حمایت قرار گرفتند به این موضوع اذعان دارند که این مجموعه تلاش‌های زیادی برای برون رفت از مشکلات نخبگان انجام داده است.

بابایی در پاسخ به این سؤوال که عملکرد سازمان بسیج علمی مازندران را چه طور ارزیابی می‌کنید، بیان کرد:  بنده به عنوان یکی از کسانی که به صورت جدی از آنها مطالبه کار و تلاش جدی دارم از این سازمان بسیار رضایت دارم.

وی اضافه کرد: حرکت جهادی سازمان بسیج علمی مازندران به هیچ وجه متوقف نشده و دائم رو به جلو است.

 

زمان انتشار: شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵:۱۲

شناسه خبر: 83541

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب