مسؤول سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان مازندران:

میزان تولیدات شرکت‌های دانش بنیان بسیج علمی مازندران به ۲۰۰ نوع محصول رسیده است

مسؤول سازمان بسیج علمی مازندران با اعلام اینکه از سال ۹۳تاکنون در تولید محصولات دانش بنیان رشد بسیار چشمگیری داشتیم، افزود:میزان محصولات تولیدی ما به ۲۰۰ نوع رسیده است.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران، محمدهادی موذن بعد از ظهر امروز در جشنواره جهادگران علم و فناوری استان مازندران با تقدیر از خدمات فرمانده سپاه کربلای مازندران، اظهار کرد: بیش از یک ماه برنامه‌ریزی و تلاش برای برگزاری نمایشگاه انجام شده است.

وی با اعلام اینکه در سال 93 با 80 محصول دانش بنیان و دانش محور فعالیت خودمان را شروع کردیم، افزود: در حال حاضر 200 محصول توسط  شرکت دانش بنیان که در کنار سازمان بسیج علمی و پژوهشی استان فعالیت می‌کنند تولید می‌شود.

مسؤول سازمان بسیج علمی و فناوری استان مازندران خاطر نشان کرد: امروز شرکتی در کنار مجموعه بسیج علمی و پژوهشی استان  فعالیت می‌کند که در لیست تولید کنندگان پنج محصول برتر دنیا قرار دارد و در کنار نخبگانی قرار گرفتیم که تولید آنها نقش ارزنده‌ای در کاهش اثرات تحریم بر مردم ما دارد.

وی اضافه کرد: امروز بانک اطلاعات قوی از شرکت‌های دانش بنیان در سازمان بسیج علمی و پژوهشی را در اختیار داریم که یکی از شرکت‌های بزرگ تولید محصولات لوازم خانگی از ظرفیت نخبگان بسیجی برای رفع مشکلات تولیدی خویش بهره‌برده بنا دارد از ظرفیت نخبگان بسیجی استان برای ارتقاء فعالیت خویش استفاده کند.

موذن ادامه داد: نبخگان استان مازندران برای برخی از نیازمندی‌های شرکت بزرگ وارد عمل شدند و یکی از شرکت‌های بزرگ لوازم خانگی درخواست همکاری با نخبگان استانی را داده است.

مسؤول سازمان بسیج علمی وپژوهشی استان مازندران، خاطر نشان کرد: همه دغدغه نخبگان بسیجی استان مازندران استقلال اقتصادی کشور است.

وی با اعلام اینکه بیش از دو هزار نفر از ظرفیت نمایشگاه جهادگران علمی استان بازدید کردند، افزود: قابلیت‌های این نمایشگاه مورد توجه بسیاری از شرکت کنندگان قرار گرفته است.

موذن با اعلام اینکه تعدادی از شرکت‌های منتخب استان مازندران در تهران و نوشهر محصولات خودشان را عرضه کردند، افزود: ظرفیت‌های علمی فراوانی در این مجموعه وجود دارد.

انتهای پیام

زمان انتشار: دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۰:۰۰

شناسه خبر: 83574

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب