هوشمندانه بودن بسیج در عرصه علمی به خوبی اثبات شده است خبرگزاری علم و فناوری - هوشمندانه بودن بسیج در عرصه علمی به خوبی اثبات شده است
جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران:

هوشمندانه بودن بسیج در عرصه علمی به خوبی اثبات شده است

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران، گفت: بسیج فعالیت هوشمندانه خویش را در عرصه‌های علمی به خوبی ثابت کرده است.

 

 به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران سرهنگ حسین محمد رضایی در جشنواره جهادگران علمی استان مازندران اظهار کرد:انقلاب اسلامی برخواسته از مردم و برای حفظ و حراست از این انقلاب نیاز به نیروی دارد که از بطن مردم باشد و بسیج این ویژگی را در خود دارد.

وی با اعلام اینکه ظرفیت بسیج برای انقلاب اسلامی بسیار موثر بوده است، تصریح کرد: تا قبل از ورود بسیج شکل جنگ در دفاع مقدس رنگ و بوی خاصی پیدا کرده است.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران، با اعلام اینکه برای ساختن جامعه نیاز به علم داریم، افزود: ظرفیت بسیار مناسبی در بین نخبگان علمی وجود دارد و بسیج پرچم دار جنبش علمی در کشور است.

وی با اعلام اینکه در سایه استفاده از علم و دانش باید آنچه را که کشور نیاز دارد بسیازیم، بیان کرد: بسیج هوشمندانه بودنش را در عرصه علم ثابت کرده است.

رضایی با اعلام اینکه با استفاده از ظرفیت علمی بسیج می‌توانیم همه مشکلات کشور را حل کنیم، گفت: از این ظرفیت به صورت مناسب استفاده نشده است، اگر مسؤولان از ظرفیت بسیج استفاده کنند بسیاری از مشکلات موجود کشور حل می‌شود.

وی ادامه داد: برای رسیدن به آینده مناسب کشور می‌توانیم به قدرت علمی بسیج تکیه کنیم.

جانشین فرمانده سپاه کربلای مازندران ادامه داد: مجاهد تنها به کسی که در میدان مبارزه حضور پیدا کند تلقی نمی‌شود هر فردی که در عرصه‌ای که فعالیت می‌کند خدا را در نظر بگیرد و کارش را به نحو مناسب انجام دهد مجاهد تلقی می‌شود.

وی با اعلام اینکه باید تلاش کنیم که اقتصاد وابسته به دنیا نداشته باشیم، بیان کرد: ظرفیت علمی مناسبی در کشور وجود دارد که باید از آن به خوبی استفاده کنیم.

رضایی ادامه داد: استقلال همه جانبه در سایه تبعیت از ولایت فقیه حاصل می‌شود ایشان دغدغه‌های جدی در بحث استقلال اقتصادی کشور دارند.

انتهای پیام/

زمان انتشار: یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷:۰۰

شناسه خبر: 83576

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب