ژنراتور خورشیدی تولید برق در آستانه دریافت مجوز تولید خبرگزاری علم و فناوری - ژنراتور خورشیدی تولید برق در آستانه دریافت مجوز تولید
نخبه مازندرانی خبر داد

ژنراتور خورشیدی تولید برق در آستانه دریافت مجوز تولید

نخبه مازندرانی با اعلام اینکه ژانراتورهای تولید برق خورشیدی تست‌های اولیه را گذرانده است، گفت: این محصول در آستانه دریافت مجوز تولید است.

حسن یزدانی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار علم و فناوری  اظهار کرد: دستگاه مدیریت مصرف فرآورده‌های داروی را در سال 2007 ساختم.

وی در تشریح عملکرد این دستگاه، گفت: این دستگاه با یکسری اطلاعاتی که از بیمار دریافت می‌کرد و کنترلی که از سوی پزشک انجام می شد مدیریت دقیق‌تری برای درمان اعمال می‌شد.

یزدانی خاطر نشان کرد: این دستگاه در کشور ثبت اختراع شده و در آلمان حائز رتبه برنز شده است.

وی اضافه کرد: این دستگاه به دلیل عدم حمایت به مرحله تولید نرسیده است.

نخبه مازندرانی با اعلام اینکه ایستگاه انرژی خورشیدی که اختراع شده است به مرحله تولید رسیده است، افزود: اختراع دیگری در زمینه ژانراتورهای خورشیدی را ثبت کردیم.

وی بیان کرد: این طرح در ماه‌های آینده تولید و جایگزین ژانرتورهای بنزینی و فسیلی می‌شود و در کشور و در منطقه برای نخستین بار تولید می‌شود.

یزدانی اضافه کرد: پروسه‌های لازم برای تولید صنعتی را گذراندیم  و به دنبال دریافت مجوز تولید هستیم.

وی در پاسخ به برخی بروکراسی اداری که برای تولید به ویژه برای نخبگان وجود دارد، افزود: بروکراسی سنگین اداری وجود دارد، اما وقتی بنای خدمت داشته باشیم باید بساط ناامیدی را جمع کنیم.

این نخبه مازندرانی با اعلام اینکه باید بیشتر تلاش کنیم که خواسته‌های خودمان را به کرسی بنشانیم، گفت: اقدامات اثر گذاری برای حمایت از نخبگان در دستور کار است اما میزان حمایت‌ها باید افزایش یابد.

یزدانی با اعلام اینکه در فعالیت های علمی ناامیدی معنی ندارد، افزود: هر فردی که نسبت به وضعیت مقابل خویش ناامید باشد به نوعی خودش دچار خسران می‌شود.

انتهای پیام/

زمان انتشار: دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷:۴۸

شناسه خبر: 83602

دیدگاه ها و نظرات :
نام کامل وارد شود
دقیق و صحیح وارد شود
لطفا فارسی و خوانا باشد
captcha
ارسال
اشتراک گذاری مطالب